Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pesti fideszesek! Miért nem...

Pesti fideszesek! Miért nem tudtatok normálisan leszavazni?

Figyelt kérdés
Akkor nem lenne ez a hercehurca... Ha fordítva lenne már rég lezárt lenne az ügy...

jún. 13. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Kutatások bizonyitják, hogy azok akiknek nincs meg a 8 általános, szavazznak a fideszre többnyire, szerinted azok tudnak normálisan szavazni?
jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Ahol Én szavaztam ott alig látható vékony vonallal volt kihúzva Szethelyi Alexa. Azt gondoltam, hogy ez nyomdahiba ezért behúztam rá. Ugyan hallottam, hogy visszalépett de van aki nem. Nem függünk a médián. Mondjuk én arra gondoltam, hogy később visszavonta a visszalépését és rá ixeltem. Pedig utólag Vitézyre húztam volna, mert mindenképpen NORMÁLIS főpolgármestert akartam Budapestnek
jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vastag fekete filccel volt kihúzva Szentkirályi neve, és tájékoztató is volt a visszalépésről, szóval elég egyértelmű volt, hogy nem lehet rá szavazni.
jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Ki kellett volna NAGY BETŰKKEL ÍRNI, hogy Szethelyi visszalépett. Ne rá szavazz. Mondani is kellett volna egy embernek. Volt vagy 6 szavazatszámláló. Ezt elkurták. Így nem lehet leszavaztatni anépet. Persze, hogy beixelték. Nem függ mindenki a médián
jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha a főváros normálisan le tudta volna bonyolítani a szavazást, most nem lenne ez a hercehurca...
jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
5 Na ugye. És ki a Főpolgármestre a fővárosnak?
jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

#1 Mutasd már meg nekem azokat a kutatásokat kérlek, mert amiket én láttam azokban a diplomások közül a legtöbben a fidesz-kdnp-re szavaztak a pártok között. keveritek a párt szavazótáborának belső arányait azzal, hogy darabra hányan szavaztak az adott csoportból rájuk.

Mert tény, hogy 2021-ben a momentum szavazótáborában csak 19% volt általános végzettségű, a fidesz-kdnp szavazótáborában meg 31%, viszont mivel a momentumnak volt pár százezer szavazója összesen, a fidesznek meg 3 millió, egyértelműen sokkal többen voltak még a diplomás szavazóik is (17%-a a fideszre szavazóknak) mint a momentum teljes szavazótábora.

Mellesleg az mszp szavazóinak akkor 34%-a, a jobbikosoknak 26, LMP-seknek 35%-a, a dk-soknak meg 32%-a volt aki csak 8 általánossal rendelkezett. összességében pont ugyanott vagyunk, mint a fidesznél.

jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

#7-ről lehagytam a linket:

[link]

jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Simàn elhiszem a kettes sztoriját.Nem tudom miért nem lehet rendesen kihúzni.

Nálunk halvánnyabb volt Szentkirályi,egyesek azt is nézhették nyomdahibának.

Engem nem befolyásolt mert amúgyis Vitézyre szavaztam volna,meg hallottam is a visszalépésről.

jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

A fideszesektől nem kell túl sokat elvárni, egy X behúzása is komoly szellemi kihívás nekik mint a példa is mutatja.


A pedosimogatás után még egy bélyeg a bégetőkre amire büszkék lehetnek.

jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!