Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a foci EB-én dicső eredmény...

Ha a foci EB-én dicső eredményt ér el a csapat, Orbán Viktor preszitzse is magasabb lesz?

Figyelt kérdés

A foci nemzeti sport. Amikor lemostuk az angolok 6:3-ra, akkor legyőztük a nyugatot. Pont. Mindenki így gondolta. Amit gondolsz az a valóság (kvantumfizika).

Ha most egy dicső eredményt ér el ismét a csapat azzal Orbán Viktor fénye is növekszik? Ugye Orbán Viktor engedte, hogy sokkal jobb legyen a nemzeti csapat pénzügyi kapacitása, mint mondjuk egy hasonló országnak, így neki is kijár a dicsfényből



jún. 13. 18:16
A kérdező szavazást indított:
Igen.
nem
Nem tudom, lehet....
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell mindenbe politikát vinni, Hajrá fiúk!
jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Kap ő is egy díjat lavrovtól, max.
jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Már az eddigi eredmény is szép, minden esetleges plusz pont már ráadás. 🙂
jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
Nem. Köze nincs hozzá...
jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, mint ahogy a csapat vesszőfutása az ő presztízsére is kihat.
jún. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az tuti, ha véletlenűl lesz egy mérközés, amin nem tíz nullára kapunk ki, hanem döntetlen lesz, akkor Orbán Viktor egésznap ott fog lihegni a csapat mellett, hogy fürdözön a GIGASIKERBEN.
jún. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!