Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kiált a baloldal választ...

Miért kiált a baloldal választási csalást azért mert Vitézy jogosan újraszámlálást kért és kapott?

Figyelt kérdés
jún. 13. 11:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Kérdező pontosan mi bajod van? Mi köze a lottószámoknak ahhoz amit írtam?
jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
10) Tévedsz. A FIDESZ ugyanezt csinálta 0/24-ben, majd beállt Vitézy mögé gyáván.õ meg egy szóval nem mondta, hogy figyu fideszesek, nekem nem kell anszavazatotok, ha engem tartotok jobbnak, szavazzatok rám. Ehelyett csak sunyított, meg h õ nem isntudott errõl. A nagy fenéket nem. Az egész kinvolt tervelve.
jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

12.

De Vitezy kit fenyegetett meg életveszélyesen?

jún. 13. 12:54
 14/23 anonim ***** válasza:
Mert Karácsony kit? Szerinted mennyire ok, hogy egy több éve történt baráti beszélgetést lehallgatja valaki?
jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Fidesz követte el a választási csalást, két jelöltet indított. Háborús propagandával.
jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

14.

a szavazóknak joga van megtudniuk hogy milyen ember akire szavaznak


15.

A fidesz csak egy jelöltet indított,de ha szerinted választási csalást követett el a fidesz akkor kötelességed feljelenteni különben bűrészes vagy!


hol a föld jelentés pubi ?

jún. 13. 13:14
 17/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, kérlek lássuk a helyzetet annak ami. Hatalmas kavarodás volt, nem hiszem, hogy bármelyik oldal szavazatszámlálói direkt csaltak volna. Pont ezért van minden oldalnak megfigyelője, hogy jelezzék a dolgokat. Eddig rendben is vagyunk, számoljuk újra, stb, semmi gond.


Nekem a gondom ott kezdődik, hogy analfabéta emberek szavazataival fog nyerni/veszíteni Vitézy. Érezzük, hogy mennyire szánalmas úgy elmenni szavazni, hogy nem tudsz egy jelöltre szabályosan szavazni? Mindenki a visszalépésről beszélt, ki volt plakátolva a szavazőkörben, stb.


Ilyenkor komolyan úgy érzem, hogy kéne a szavazólap tetejére valami ilyen:


Petinek van egy fekete kutyája és 3 fehér macskája. Milyen színű a kutya? Aki nem találja el, annak érvénytelen a szavazata. Kb ilyen szintű emberek döntik ezt most el. Akkor is ha Vizézy veszít, mert Alexandrára szavaztak és akkor is ha nyer, mert mindkettőre.

jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17-es: ugyanezek az analfabéták szavaztak Karigerire is, csak a másik oldalról.


Ugyanezek adtak 2/3-ot a Fidesznek, de ha az MSZP/DK/Jobbik nyerte volna a választást, az is ezeknek az analfabétáknak lenne köszönhető.


Az ország alig 5%-a értelmiségi. Az emberek 80% kifejezetten buta. A nyugdíjasok nagyjából 100%-a meg már a saját nevét se tudja, annyira szenilis, és kb 3-5 évet élnek még, mégis ők döntenek a fiatalok jövőjéről, akár 10-20-30 évre előre (gondolok itt pl. háborús politika, akkumulátorgyárak, Kína stb ami jellemzően több évtizedre meghatározza majd Magyarország helyzetét).


Teljesen valid amit írsz, el kéne venni ezektől a buta emberektől a jogot, viszont akkor vegyük el tényleg mindenkitől, és fogadjuk el, hogy meritokrácia van.

Az okos emberek simán felülkerekednek a sok bután, csak eddig túlságosan becsületesek voltak, hogy visszaéljenek a hatalmukkal.


Egyszerűen meg kéne vonni a szavazati jogot nyugdíj fölött, ha már a 18 év alatt se jár. És mindenkitől aki nem volt képes pl. elvégezni egy egyetemet vagy nincs olyan IQ szintje, reakcióideje stb mint egy átlagos egyetemistának, attól is el kéne venni.

jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18


Na azért az egyetemisták se 100-asok!


[link]

jún. 13. 15:16
 20/23 anonim ***** válasza:
Természetesen egyetem alatt a BME-t értem, nem ilyen büfészakokat, azok csak magukat hívják egyetemnek
jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!