Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek honnét jött most...

A Fidesznek honnét jött most ez, hogy a választási csaláshoz épp Venezuelából hozzanak embereket? A szokásos Románia, Lengyelország miért nem volt jó nekik?

Figyelt kérdés

Azon, hogy a Fidesz minden eszközzel próbálta elcsalni a főpolgármester-választást, szerintem senki nem lepődik meg, megszoktuk, tőlük ez természetes. Én még azon sem lepődtem meg, hogy 80 akárhány embert jelentettek be egyetlen fideszes ingatlanba átmenetileg lakni:

[link]

Ugyanígy a kínai állampolgárok fideszre szavaztatásán sem lepődtem meg: [link]

Az viszont még engem is meglepett, hogy random embereket szó szerint a világ másik végéről, Venezuelából hoznak ide, hogy a Fideszre szavazzanak. Mégis, honnét jött ez hogy épp Venezuela? A Fideszek megvan a kiépített külföldről buszoztatott szavazóbázisa, önkormányzatin és országgyűlésin is rendszeresen hoznak át románokat, ukránokat a Fideszre szavazni. Sőt, a románoknak rendesen szavazati joguk is van a magyarországi választásokon. Akkor miért nem volt jó őket meghívni, esetleg a békemenetes lengyel öregeket?



jún. 13. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Vendég munkásokat eleve ezért hozták mert azok fügnek tőlük egy lengyel,román nem.Munkát nem tudnak adni különben nem küldenék őkett el gyárakbol de közvetitö cég jókat kaszál ezen.A lengyeleknél meg már minden meg változot politikába.Románok meg múltjuk miatt se támogatnák amitt Orbán müvel nem akkarnak még egy kárpát géniuszt amitt az előzö csinált azt még most is probálják ki heverni.
jún. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2019-ben hozták be őket miután, turhós bukta Budapestet.

"Az Indexnek több, független forrás is megerősítette, hogy a magyar állam eddig mintegy 300 menekültet fogadott be a legsúlyosabb politikai és gazdasági káoszba süllyedt Venezuelából.


Az lap szerint a polgárháborús országból menekülők Magyarországtól ingyen repülőjegyet, legalább egy évig ingyen lakást, integrációs programot, ingyenes magyar és angol nyelvtanfolyamot kapnak."


Jól meg lettek vesztehetve. Elő volt ez készítve rendesen.

jún. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Venezuelából is jönnek már Magyarországra, mert olyan vonzó, emészd ezt meg.
jún. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!