Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tud a Tisza, miért sodor...

Mit tud a Tisza, miért sodor magával mindenkit?

Figyelt kérdés

jún. 12. 23:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Soha egy pàrt sem mozgatott meg ennyi embert!"


Igen. Végülis a Tisza kapta a legtöbb szavazatot...

jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem ő kapta, de ezt nem is lehet elvárni ilyen rövid idő alatt. Már önmagában a 30% egy egyedi és páratlan dolog a magyar történelemben, és talán ez a növekedés itt nem áll le. Talán igen, és akkor mi van? Szerintem nem helyes tolni a negatívat mint egy kretén, így nem jutunk egyről a kettőre soha. Másfelől, a karaktergyilkolás a fidesz stratégiája, ez az ő hibájuk, hogy minden új erőhöz így viszonyulnk. Sok embernek elragadta az elméjét, ezt nem szabad hagynunk!!!
jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
A Tisza egyszerűen jókor volt jó helyen. A kiábrándult ellenzéki szavazók, akik eddig Fletóra, Momentumra, Jobbikra, stb. pártra szavaztak, most a Tiszára tették a voksukat.
jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#3 ha ugy vesszük ez egyfajta program (szerintem), de lehet tévedek:


[link]

jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Oké h nem õ kapta a lehtöbb szavazatot de 2 hònap alatt messze õ èrte el a legtöbbet. Ott tart ahol a fidesz kb 10 èves politizálàs utàn :D


Ès a megmozgat alatt azt èrtettem h fizikailag õ mozgatta meg a legjobban az embereket. Szerintem az orszàgjárása soràn 500ezer ember kiment valamelyik beszèdère. Egy kampàny alatt soha egyik párt sem èrt el ennyit. Az nagyon nagy kamu h a fideszes bèkemeneteken annyian voltak. Fõleg a mostani birkameneten ott jò ha a 100ezret elèrte a szám, de inkàbb 50-80közt volt a reális

jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 tegyük hozzá hogy külföldről is sokan hazajöttek szavazni, amire az elmult 15 évben nem volt példa (de szerintem előtte sem). És nem a fidezs miatt jöttek haza, azt elhiheted nekem.
jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!