Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A külföldi tőke ellen a...

A külföldi tőke ellen a Fidesz, a TISZA, a Momentum, az LMP, DK, a Mi Hazánk, a Jobbik-Reformkor, Mindenki Magyarországa vagy a Második Reformkor lépne fel legjobban, leghatékonyabban?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre Magyarországon, hogy egyre inkább erősödik ez a "gyarmatosítás" elleni retorika, hogy fel kell lépni a multik, gyárak betelepülése, külföldi spekulánsok, idegen tőke, nyerészkedés, a profit kivitele, külföldi nagy kereskedelmi üzletláncok ellen.

Vagy úgy általában a stratégiai iparágakban nem kívánatos a külföldi tőke, főként a keleti, bár ennek megítélése olykor változó párton belül is.



jún. 1. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Na ez már ...
jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Most kérdezem én nekem mennyivel jobb ha nem egy külföldi hanem magyar ember költi jachtra a penzeit mondjuk csak a példa keppen megemlitve, konkrét hazai vagy külföldi személy megnevezése nélkül? Azok a milliardok így ugyse az átlagnál kotnek ki, kit érdekel ha éppen külföldre megy? Ha hazai zsebet töm avval en előrébb vagyok? NEM. Legyen az támogatva aki jo munkakorulmenyeket ad a beosztottjainak, megél a piacon, innovatív meg hasonlóak. Teszek rá, hogy külföldi és nem magyar.
jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Úgy csendesen, ha kivonulna a külföldi tőke, az ország 2/3-a munkanélküli lenne.
jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!