Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergelyt miért...

Karácsony Gergelyt miért hívják apunak?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen, szekunder szégyen tölt el és még Gergőt is sajnálom hogy neki ehhez jópofát kell vágnia. Nem érzitek, hogy ez nem jó? Olyan mintha cukros bácsinak hívnátok.

jún. 12. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
OK, ezentúl hívjuk Lapátos Gerinek. Aki megbukott. Nem csak vezetésből, de már városvezetésből is.
jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudom pedig olyan gyerekesen viselkedik mostanában!


Vitézy Dávid szerint Karácsony Gergely választási csalást követett el


Szerző: Diószegi-Horváth Nóra • 4 n



Emellett jelezte azt is, hogy bejelentést tett a választási bizottságnál, és büntetőfeljelentést is tett, továbbá felszólította Karácsony Gergelyt, „hogy fejezze be a folyamatos jogsértést, és kérjen bocsánatot.”



[link]


Karácsony azt mondta, hogy ha Vitézy indul a főpolgármester-választáson, akkor ők péklapáttal fogják agyonverni az LMP-s jelöltet.


Vitézy Dávid szerint Karácsony Gergely választási csalást követett el


Szerző: Diószegi-Horváth Nóra • 4 n


[link]

jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Mert ő egy apafigura, és apánk helyett is apánk. Imádjuk Aput. Mindent megold,mindent megad, amire szükségünk van, pont, mint Apu.
jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Hagyd a sok agymosott fideszest. Karacsony Gergely a legitim fopolgarmester, akarki akarmit is mond
jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

“Mert ő egy apafigura, és apánk helyett is apánk. Imádjuk Aput. Mindent megold, mindent megad, amire szükségünk van, pont, mint Apu”


Szerintem egy pszichológust keress fel.

jún. 12. 22:50
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
A fideszes propagandisták, pl.Trombitás Kristóf szokták Orbánt "Apucinak" nevezni. nem én találtam ki, a Trombi Facebook-posztjai közt volt hogy "indulunk Apuci évértékelőjére" vagy valami ilyesmi.
jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 azok is kretének
jún. 12. 23:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
@7 attol meg onnan jott, en Karigerire legalabbis meg sosem hallottam
jún. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 szerencsès vagy én vagy 20x olvastam kommentekben. Nagyon cringe.
jún. 13. 01:35
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiktokról ered. Csinál olyan videókat, ahol a nézők kérdéseire válaszol. Egy kommentelő hívta így, és elterjedt.
jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!