Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tapasztaltatok szavazatszá...

Mit tapasztaltatok szavazatszámlálóként Budapesten?

Figyelt kérdés
Sok volt az egyértelműen érvénytelen szavazat, M.P hatására? Vitezy es Karacsony meg Grundtner is beikszelve vagy full üres lap? Miket tapasztaltatok?

jún. 12. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Volt minden. Karácsony Gergely hívő az összes számláló.
jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán 5 vagy 6 olyan volt, ahol VD és SzA is ikszelve volt, nekünk külön szóltak, hogy ez érvényes, szóval számoltuk.

Üresre nem emlékszem, olyanok voltak, akik rajzoltak rá. (XIX. kerület). Ahol számoltam, ott nem lesz változás.

jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra lennék kívancsi, hogy milyen szabály lett közölve. Mert nem hiszem el, hogy pont a fővárosban teljesen más szabályok alapján szamolták volna az érvénytelen szavazatokat az egyik kerületben mint a másikban.
jún. 12. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3, eleve ismerjük a választási törvényt, ha visszalépett jelölt mellett adtak le másra szavazatot, azt eddig is érvényesként kellett kezelni. Én korábban, mielőtt a fővárosba költöztem, Zalában is részt vettem a bizottsági munkában, mindig érvényes volt az, ha kiesett jelöltre vagy listára is, és választhatóra is jelöltek. Ezt a fővársoban is mindenhol tudják, nem ez adja az érvénytelenek számát.

Ráadásul készer számolunk (van, hogy többször, mert kétszer azonos eredmény kell).

jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvadt Vitézy előnye annál többet csörgött a fidesz által delegált szavazóbiztosok telefonja. Annál ingerültebbek voltak és helyben 3x lett átszámolva az összes szavazat.
jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
LevitézleTTT
jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas Dév


[link]

jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!