Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely miért nem...

Karácsony Gergely miért nem veszi fel Vitézynek a telefont?

Figyelt kérdés
Nem degradáló ez? Biden és Trump is gratuláltak egymásnak. Vitézy elmondta, hogy Kari nem veszi fel és azóta sem vette fel. Pökhendi ilyen egoista Karácsonyi?

jún. 12. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Karácsony meg elmondta van 400 nem fogadott hívás, majd sorra kerül ő is.
jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem prioritas neki egy bukott jelölt. Vagy ismeretlen szam. Ezeket en sem veszem fel.
jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy orosz, vagy kinai telefonszámról hivja. Én sem venném fel.
jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Trump mikor gratulalt? Xd
jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudja a számát
jún. 12. 11:24
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

"Tudja a számát"


Én is tudom az anyósom számát, de ha a közösképviselő, a fodrászom, vagy valamelyik reklámügynökség hív az is előrébb való mint az anyósom.

jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha nem X-elte volna be 20 ezer fideszes az áthúzott Szentkirályit, akkor most menne a nyalika azért
jún. 12. 11:28
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

Mert akit meg akartunk ölni (agyonverni) annak nem szívesen vesszük fel a telefont:


[link]


Lapáttal fogják agyonverni Vitézyt – mondta egy titokban készült hangfelvételen Karácsony Gergely

jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

#8

Szerintem ez a választási eredményre vonatkozott, még a régi, eredeti felállás szerint, ahol Karácsony 45%-ot hoz, még Vitézy kb. 25%-ot.

jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

"Ha nem X-elte volna be 20 ezer fideszes az áthúzott Szentkirályit, akkor most menne a nyalika azért"

Attól még az eredmény ugyanez lenne. Azt senki sem állította, és nem is tudhatja, hogy hány érvénytelen lapon ikszeltek Vitézyre is Szentkirályi mellett. Én feltételezem, hogy ha valaki bejelölte Szentkirályit, akkor nem jelölt mellé be mást, hiszen azzal érvénytelen lett volna a szavazata. Ha valaki csak Szentkirályira húzott, mert nem tudta hogy visszalépett, akkor a kitöltetlen szavazólap ugyanúgy érvénytelen lesz.

Az sem kizárt továbbá, hogy az érvénytelen lapok között több olyan van, ami Karácsonynak járna.

jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!