Mit szóltok Karácsony Gergely győzelmi beszédéhez?
Figyelt kérdés
Hajnali három körül már szinte biztosan állítható volt, hogy apu megnyerte nekünk a várost, és a FIDESZ megint várhat öt évet.
"Budapest megmarad köztarsaság és nem lesz részvénytársaság."
Szerintem sokan pont emiatt a határozott kiállása miatt imádjuk Karacsonyt.
2024. jún. 12. 11:13
1/4 anonim válasza:
Ritka idióta volt, ha ilyet mondott.
3/4 anonim válasza:
Karácsonyra sokan csak ideológia miatt szavaztak, remélem ezt vágod. Karácsony semmit sem alkotott, munkássága nulla.
4/4 anonim válasza:
Apu a legjobb.
Vitézy azt hitte megvették neki a várost, de nem.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!