Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes levitézlett az...

A fideszes levitézlett az érvénytelen szavazatokat is magához számoltatná. Tényleg ennyire nem tudja beismerni hogy vesztett?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen erővel 1990 óta egyetlen választást sem tekinthetünk érvényesnek. hiába kérhet a választó polgár egy másik szavazólapot ha rontott, nem számít, a rontott lapokat is majd valahova számolni fogják ezentúl?


x-eljünk be mindent aztán majd oda számolják ahova akarják. Ez már komédia.


jún. 12. 09:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
bizottság, csak már írni se tudok.
jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%
Hisztikéztek jobberek? Pesten, ha megfeszültök se fogtok győzni. Nyugodtan újraszámolhatják hatszor is a szavazatokat, ezt bebuktátok.😥
jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
#9 én elhiszem, de ha van 1-2 szavazókör, ahol ezt benézték, az már pont elég lesz ahhoz, hogy Vitézy beelőzi Karácsonyt.
jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%
Érdekes lenne a fővárosi választást megismételni. Még magam is kíváncsi lennék az eredményre.
jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20%
13: nyugodjál meg, ilyesmit nem "néznek be". Szerinted amúgy miért van kussban a jobboldal, akik mindig jól értesültek? Már Orbán is levette Vitézyről a kezét, csak ti vergődtök, mert az utolsó nem létező szalmaszálba próbáltok kapaszkodni. Nem akarjátok esetleg lerohanni a Városházát és randalírozni, ahogy szoktátok, ha nem az van, amit akartok?:)
jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%
Félreérted. Engem hidegen hagy, ki nyert. :) Vidéki vagyok. Nekem se Karácsony, se Vitézi nem szimpatikus. Az én véleményem szerint 1,5-2 év múlva úgyis feloszlik a közgyűlés, Karácsony nem tud mit kezdeni kisebbségben. A Tisza addig megtalálja a saját jelöltjét, felépítik, majd feloszlik a közgyűlés és jön a Tisza főpolgármestere, Karácsony pedig mehet ahova akar.
jún. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem miért nem nyomtatták újra. Bezzeg plakátokra van pénz, 1 millió lap újranyomtatására nincs….

2 nap alatt simán le lehetett volna bélyegezni is.

jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%
13, minden bizottságban volt fideszes is, szerinted hagyta volna, hogy érvénytelen kupacba rakjuk?
jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 nnnn5555 ***** válasza:
fogyatékos vagy
jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!