Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választópolgárok most...

A választópolgárok most megharagudtak Magyar Péterre az ATV-s ügy miatt?

Figyelt kérdés

jún. 11. 20:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
40%

29

Nem esek neki senkinek, de megvédem magam, ha megtámadnak. Az ATV ugyanezt tette. Nem értem, mi ezzel a bajod.

"Lehet hogy Péter hibázott viszont a műsorvezető se úgy viselkedett ahogy kellett volna."

Nem hogy hibázott, hanem szándékosan hazudott, majd amikor szembesítették az igazsággal, megsértődött, bevágta a hisztit és kirohant.

jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
53%
Én azóta utálom Orbán Viktort amióta először megláttam a tévében, nem ma volt. Neked Magyar nem szimpatikus és minden lépésében azt fogod észrevenni amibe bele lehet kötni.
jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
29%

#32

Hogy jön ide Orbán Viktor???

Nem akarok belekötni Magyar Péterbe, ő gáncsolja ki saját magát minden második mondatával.

jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
58%

Nálad kigáncsolta magát, nálam nem, pontosan ezt magyarázom, hogy eleve valami miatt nem bírod, mit nem értesz ?

(úgy jön ide Orbán Viktor, hogy én vele vagyok így)

jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
35%

#34

Nekem senki nem szimpatikus, aki a Fideszből jön, pláne úgy, hogy az egyik legnagyobb NER-lovag volt, akit 14 évig tartottunk az adónkból, miközben mélyen hallgatott a rendszer összes disznóságáról. Mikor már kitették a családi banzáj miatt, hirtelen ellenzéki lett. Tök hihető, de tényleg.

Ettől függetlenül eszem ágában sincs belekötni. Ő maga mondja, hogy mai napig barátkozik a NER-rel, akik "belsős infókkal" szolgálnak neki. Ő maga mondta, hogy van az a Fidesz, amivel összefogna. Ő maga mondta, hogy az orosz-ukrán háború kirobbanásáért nem kizárólag Oroszország a felelős, hanem Ukrajna is. Ő maga mondta, hogy Orbán alkalmas az EU-Tanács elnöki posztjára, mert van víziója Európáról.

jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
63%

Akármit írsz róla nem nagyon érdekel.(sokan vagyunk így)

Hosszú idő óta ő az egyetlen aki esetleg változást hozhat.

Meg kell neki adni az esélyt. Te nem így látod, te dolgod, ne próbálj meggyőzni mert nem fogsz.

jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
79%

*

talán még annyi hogy eddig "párttalan" voltam.

Tisztába se fogok belépni, viszont a szavazatomra számíthat mindig,

míg valami olyasmit nem tesz, ami az én értékrendembe nem fér bele.

jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
79%

pardon

Tiszába

jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
32%

#36

"Akármit írsz róla nem nagyon érdekel."

Tudom. Most az összes NER-lovagnak tapsoló "ellenzéki" így van vele.

"Hosszú idő óta ő az egyetlen aki esetleg változást hozhat."

És ennek érdekében az összes aljasságát elnézitek neki, és a védhetetlen hazugságait is megpróbáljátok kimagyarázni. Semmiben nem különböztök a fideszesektől. Ugyanolyan birkák vagytok, mint ők.

"ne próbálj meggyőzni mert nem fogsz"

Nem próbállak meggyőzni, csak rámutatok az elvakultságodra, amit éppen most vallottál be. De legalább őszinte vagy.

jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
26%

"míg valami olyasmit nem tesz, ami az én értékrendembe nem fér bele"

Ha az eddigiek belefértek...

jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!