Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választópolgárok most...

A választópolgárok most megharagudtak Magyar Péterre az ATV-s ügy miatt?

Figyelt kérdés

jún. 11. 20:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim válasza:
68%
Szerintem egy politikusnak így nem szabadna viselkednie. Beszólogatott a műsorvezetőnek, aki vele ellentétben higgadt tudott maradni, és kiviharzik a stúdióból pofátlanul. Ha kicsit messzire megyek, tegyük fel, ő lenne a miniszterelnök, és egy másik ország vezetőjével kellene tárgyalnia, ott is ilyen stílust fog megengedni magának? Még ha esetleg nem is viharzik onnan ki?
jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
0%
#17: A 420 honnan jött? Mondott ilyet MP? Amúgy a lakás amit bérlek egy cég nevén van, szóval én pont azt fizetem amit MP mond.
jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
15%

Atv fideszes! Dolgozik ott egy ismerõsöm, ô is ezt mondja...

Ettõl függetlenül szerintem nem teljesen jól reagált Peti erre. Nem hiszem h ebbe belebukik, de jót se tett ez. Neki msot már a 40% elérèse a kövi cél, amire jò esélye van :) és ahhoz új embereket is be kell vonzania, nem csak a sajàtjait

jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az egészből az jött le: a lejáratást nem unták meg és nem is fogják 2 évig biztos, Péter helyében én is eljöttem volna.
jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
60%

#20

"Illett volna legalább gratulálni neki."

Azok után, amilyen stílusban beszélt Magyar hónapokig az ATV-ről és az ott dolgozókról, nekem sem lett volna kedvem gratulálni Rónai helyében.

"Szerinted hány sms-t kap Magyar naponta ? Rohangált hetekig a választás előtt,lehet nem vette észre,vagy segítői hibáztak."

Oké, csak akkor nem azt kell mondani, hogy nem hívott meg az ATV, mert ez nyilvánvalóan nem igaz.

"Nem volt etikus rögtön nekiesni"

Magyar esett neki az ATV-nek még márciusban. Azóta egy szót sem szóltak neki, az elmúlt pár napban pedig folyamatosan támadta őket. Ők csak védekeztek.

jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
45%
Totál mindegy, egy vendégnek nem esek neki rögtön.
jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
37%
Biztos hogy van aki megorrolt rá, én nem és jöhetnek a piros pacsik
jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
45%

26

Hacsak a vendég nem esik nekem folyamatosan, ahol csak teheti.

jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
46%

Valószínűnek tartom, hogy te olyan ember vagy aki meghívja az ellenségeit és baseball ütővel nekik esik mikor megérkeznek.

Azt hiszem ezt egy kicsit túl tárgyaltuk. Lehet hogy Péter hibázott

viszont a műsorvezető se úgy viselkedett ahogy kellett volna.

jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
63%

Én nem.

Pofán is vághatta volna azt a mocskos narancsos riportert.

jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!