Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg vagy elégedve a vasárnapi...

Meg vagy elégedve a vasárnapi választási eredményekkel? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

#Választási eredmények, elégedettség
jún. 11. 19:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Túl sokat kapott a bukott fidesz, és sajnálom, a kutyák nem jutottak be az ep-be a többi hidegen hagy.
jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Meg, minden tekintetben.
jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
jún. 11. 19:52
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg, bár a Fidesz kaphatott volna két-három százalékkal kevesebbet. A kutyákat én is sajnálom.
jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13%

"Túl sokat kapott a bukott fidesz"

Némi ellentmondást vélek felfedezni a mondatodban. Nem baj, majd megemészted ezt is.

jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Jó lesz
jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

A Fidesz még ennyi helyet sem érdemel az EP-ben így hogy mminden tevékenységüket csak köpködik.

Itthon is örültem volna nagyobb arányú M.P. győzelemnek.

jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
Elégedett vagyok. Bár hab lett volna a tortán - vagy méz a kávéban, ha még Budapestet is sikerül Vitézynek hozni, de így se lesz rossz!
jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%

Pozitívumok:

A Momentumot és a DK-t lehúzták a süllyesztőbe. (Meg kb az egész baloldalt.)

A Fidesz kapott egy jelentős figyelmeztetést.

A Mi Hazánk jelentős erővé nőtte ki magát.


Negatívumok:

Nem lett Budapestnek szakmailag alkalmas polgármestere.


Amit nem tudok még, hogy jó vagy rossz:

A Tisza párt tündöklő diadalmenete.


Mondjuk úgy, 2/3 részben elégedett vagyok.

jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Szikszai.B ***** válasza:
23%

Nem, egyáltalán nem.


Egyrészt azért, mert az egyetlen olyan pártot, ami értékelhető munkát végzett az EP-ben, kiszavazták, és beszavazták helyette a Tiszát, ami majd jól beül az Európai Néppártba, és lesz belőle egy KDNP 2.0

A Momentum elég sokat tett azért, hogy az EU nyomást gyakoroljon a Fideszre.


Másrészt azért sem, mert Vitézy helyett ezt a szerencsétlen, semmihez sem értő Karácsonyt választották meg. Mert azon kívül, hogy szép kis biciklisávokat tud festegetni, semmihez sem ért, ráadásul a DK embere is. Vitézy a Fidesz embere ugyan, de legalább van tapasztalata városfejlesztésben, és legalább vele jöttek volna kormányzati pénzek is.


Az a baj, hogy az ellenzéki választók többsége buta, mint a föld. Semmit nem tudnak a Momentum EP-beli tevékenységéről, és Karácsonyt is csak azért szavazták be, mert ő nem Fideszes. Jól kib*sztak magukkal a Budapestiek, innen is gratulálok nekik.


Magyar Péter pedig egy színész, egy hatalmas nagy, nárcisztikus manipulátor, raádásul 15 évig NER kiszolgáló volt, nem is alacsony szinteken, már csak emiatt is börtönben lenne a helye. Én már csak egy dolgot várok ettől az országtól, azt, hogy MP soha ne legyen miniszterelnök. Maradjon meg a legerősebb ellenzéki párt vezetőjének, de nem szabad hagyni, hogy ő ennél többet elérjen, ugyanis SOKKAL rosszabb lesz, mint Orbán.


Ja, szóval ez ellenzékiek többsége is hülye, mint egy marék száraz lepke. Úgyhogy úgy döntöttem, '26-ban én hülye leszek, és leszavazok a Fideszre vagy a Mi Hazánkra, csak azért, hogy ezeknek az ostoba ellenzékieknek még rosszabb legyen ;)

jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!