Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 26-ra ez a két tömb marad,...

Ha 26-ra ez a két tömb marad, melyikre szavazol?

Figyelt kérdés
jún. 11. 17:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mihazánkra. Ha valami miatt megszűnne, akkor senkire. Fideszre soha ,Tiszára exfideszes hisztikamugépre soha
jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Amíg nincsenek kormányon semmit nem tudnak bizonyítani, a többi pozíció csak fingreszelés."

Nem egészen. A fővárosban kb. akkora hatalmuk van, hogy ellehetetlenítsenek vagy segítsenek bármit, ami rohadt nagy felelősség. Nagyobb a felelősségük, mint a főpolgármesternek, hisz a főpolgármester csak azt tudja teljesíteni, amit megszavaznak. Ha rendre szabotálnak dolgokat, akkor azzal színt vallanak. Ha konstruktív, együttműködő és bölcs, és nem utolsó sorban becsületes, hiteles képviselők, akkor mindenképpen jobban megbízom bennük. Ha azt látom, hogy ők is tolják a hülyeséget, mint a Fidesz, akkor éppúgy felejtős.


Ha azt látom, hogy az összes Tiszás továbbra is csak lapít, kussol, és csak Magyar beszél, akkor szintén csalódni fogok, mert az a személyi kultusz kiépítését szolgálja, és nekem rohadtul elegem van hogy Gyurcsány -> Orbán -> Magyar legyen. Én egy normális csapatot szeretnék látni, ahol mindenki nyíltan vállalja a felelősséget, és nyíltan beszél, nem lapul apuci lába mögé onnan kikukucskálva, mint egy kétéves.

jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A Tisza a Fidesz krealmanya.

Azért hozták létre, hogy megtörje az ellenzéki osszefogast ami képes volt több helyen is legyőzi őket.


A sok ostoba csodáváró csicskagyász meg boldogan szavaz rájuk.... 🤦🏻

jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is gyanítom. Azért mégis érdekes, hogy a Momentum volt a legnagyobb vesztese az egésznek, és az MKKP is csak azért élte túl, mert Kovács polgi lett.


Az azonban számomra nagyon izgalmas kérdés lesz, hogy milyen polgi lesz valójában, mennyire tud sikeres lenni, és mennyire lesz hatékony, mert azért annál van egy felelősség, ha jól akarja csinálni, márpedig rajta lesz a világ szeme. Többet várok el tőle, mint egy fideszestől, mert azoktól megszoktam, hogy semmit nem lehet.

jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#12

Nagyjából egyetértek.


#13

Jól értem? Megtörni azt, ami már eleve darabokban van? :D

jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!