Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 26-ra ez a két tömb marad,...

Ha 26-ra ez a két tömb marad, melyikre szavazol?

Figyelt kérdés
jún. 11. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Tisza
Fidesz
Egyikre sem, mindkettő rossz opció
44 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Magyar Kormányra Magyar Pétert! 🇭🇺
jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha csak ez a kettő, hát akkor a Tiszára, bár az az érésem, hogy az a 2. generációs Fidesz.
jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem csak ez a két tömb marad.
jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Számomra még nem bizonyított az új ellenzék, eddig csak beszéltek. Azt meg bárki tud. Ha tények is lesznek mögöttük, és MP nem őrül meg 26-ig (mert elég agresszív), akkor talán rájuk.
jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#4

Hogyan kellene bizonyítani az új ellenzéknek, ha még nem voltak kormányon?

jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5: Szereztek pozíciókat az önkormányzatokban, EP-ben. Plusz előállhatnak pártprogrammal, más politikusokkal is, hogy lássuk, nem csak egy ember műsora ez az egész, stb.
jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem szavazok.
jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

MAGYARR FÖLDREE, MAGYARR PÉTERRT!

kkk

jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#6

"Szereztek pozíciókat az önkormányzatokban, EP-ben."

Amíg nincsenek kormányon semmit nem tudnak bizonyítani, a többi pozíció csak fingreszelés.


"Plusz előállhatnak pártprogrammal, más politikusokkal is, hogy lássuk, nem csak egy ember műsora ez az egész, stb"

A pártprogram csak ígéretek halmaza.

jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 18:16

Én is kicsit kicsit szkeptikus vagyok Magyarral kapcsolatosan, de azért azt nem mondanám, hogy hú de agresszív. Hiperaktív sokkal inkább, és még lehet rá egy-két dolgot mondani, de a többi politikushoz képest szerintem nem mondható különösen agresszívnek.


Abban viszont egyetértek, hogy eddig csak beszélt, és többnyire olyanokat mondott, amit eddig minden más ellenzéki párt is mondott.

Az ő szemszögéből nézve érthető, hogy határozottan el akar határolódni minden oldaltól, és ezért az érintettek olykor sértve érezhetik magukat.

Szóval érthető, hogy nagy dudás a csárdában, és ebből kifolyólag kevés más dudást tűr meg, főleg, ha az nem az ő nótáját fújja.

Az hogy a többi párt nem olyan pörgős, mint ő, az sem az ő hibája.


Ami számomra aggályos az, hogy az egész pártból egyetlen embert ismerünk, ez az egy ember szerzett ekkora hatalmat az első megmérettetésben, az EU és önkormányzati választáson, tényleg nulla eredménynek, csak szónoklatoknak köszönhetően. Emiatt pedig nagy esélye van annak, hogy ne egy demokratikus párt legyen, hanem kvázi minden képviselő és minden tag az ő akaratát teljesítse, vagyis egy autokrata párt legyen. Hogy ez mit eredményez, az jó kérdés, lehet, szerintem elképzelhető, hogy rövid távon jót, és lassan bontakozik ki belőle a szar, ahogy a Fidesznél és Orbánnál is, és de talán másképp is lehet. Azért elgondolkodtató, hogy egy képviselőről sem lehet semmit se tudni, nem képviselőket választunk valódi vitán nem vett részt még magyar sem, ha jól tudom, mert az M1-est nem nevezném annak.

jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!