Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy a fiatalok fele el...

Igaz, hogy a fiatalok fele el akarja hagyni az országot?

Figyelt kérdés
Az ellenzéknél népszerű ezzel jönni. Most értelemszerűen a fiatalok válaszára vagyok főleg kíváncsi.

jún. 11. 13:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
3%

ma 13:43

ma 13:51


Ha külföldön éltek és olyan rossznak látjátok a magyar helyzetet, akkor mégis miért nem az adott ország politikájával foglalkoztok ahol laktok, miért itthon osztjátok az észt?

jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
45%
10, csak közben a valóság az az, hogy folyamatosan rekordokat döntöget a külföldön regisztrált magyarok száma, még otthon egyértelműen csökken a lakosság.
jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nekem is kiment több fiatal ismerősöm is, és nem is akarnak visszajönni. A többiek közül is építgetik ennek a megvalósítását.

A rokoni, baráti kötődések viszont egy nehéz kérdés.

jún. 11. 13:58
 14/26 anonim ***** válasza:
82%

11, mások nevében nem beszélhetek, de én azért "osztom az észt" mert a saját hazám kormánya is folyamatosan papolja, hogy szerinte külföldön, Európában, mit akarnak az emberek, rohadtul nem azt akarom, amit a magyar kormány mond otthon.

Ha ők a vétójukkal belepofázhatnak az én életembe, akkor én is.

jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
40%
Az megint más kérdés,hogy hánynak valósul meg,és azok közül,akiknek megvalósul hánynak jön be ténylegesen a külföldi élet.
jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
79%

#11 neked ehhez mi közöd van?

majd én eldöntöm hogy mit csinálok engedelmeddel

jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
35-36 éves pár vagyunk, már elhagytuk.
jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Melyik országba mentetek?
jún. 11. 14:09
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Írország
jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Na, az szép hely lehet.
jún. 11. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!