Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy a fiatalok fele el...

Igaz, hogy a fiatalok fele el akarja hagyni az országot?

Figyelt kérdés
Az ellenzéknél népszerű ezzel jönni. Most értelemszerűen a fiatalok válaszára vagyok főleg kíváncsi.

jún. 11. 13:36
A kérdező szavazást indított:
30 alatti vagyok és elhagynám az országot, vagy már elhagytam
30 alatti vagyok és maradnék az országban
23 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%

Az itt megadott válaszok nem lesznek reprezentatívak. Vagy ha mist egy profilról 10 szer beírom, hogy maradnék akkor nyugtázod hogy ez igaz?


Értelmetlen a kérdés léte is itt. Ha rényleg érdekelne a válasz akkor keresnél erről valamilyen kutatást.

jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Akinek van egy csepnyi esze is, nem marad ebben az országban.
jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
34%

2.

Akkor neked nincs eszed!

jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát igen. Azért az emberek többsége szeretne megélni is valahogy.
jún. 11. 13:41
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
3, 10 éve leléptem és akikkel együtt jártam iskolába és együtt nőttünk fel, nagyrészük szintúgy már külföldön vannak évek óta.
jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem csodálom.
jún. 11. 13:46
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
A teljes mai 30-40-es generáció el lett innen szó szerint zavarva és az új generációval sincs ez másként, bár lehet, őket zavarni sem kell, mennek ők maguktól is.
jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú.
jún. 11. 13:50
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
én is külföldön vagyok már
jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%

ma 13:37

A "kutatások" szerint 10 megkérdezett fiatalból 9 tervezi, hogy kimegy külföldre.

De hetente milliók tervezik azt is, hogy megnyerik a lottót, aztán szembe jön a valóság.


Nekem is van ilyen egyetemet pár éve befejező barátom aki nagyon akart menni Amerikába, nem lett belőle semmi, már dolgozik itthon az államnál és még csak nem is keres rosszul, bár a kezdeti lelkesedése alább hagyott, mert megszokta a fizetését és most már az fáj neki, hogy nem emelnek jobban.


Csalában is ezt tapasztalom, hogy aki ki is ment azok is csak pénzt gyűjteni mentek és hosszabb távon nem maradtak.


Volt osztálytársak esetében már rosszabb a helyzet, ott kb. a negyede tényleg kiment és valószínűleg sokan fognak maradni is. (ez 30-as korosztály)


De kedves kérdező, te mit tapasztalsz az ilyen 20-30-as korosztályban az ismerőseid között? Volt osztálytársakkal mi van?

jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!