Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, hogy igaz, amit Varga...

Lehet, hogy igaz, amit Varga Judit mondott?

Figyelt kérdés

Szerintem egyre inkább az látszik, hogy MP valóban egy idegbeteg, nárcisztikus személy.

Érdekes, hogy mi van akkor, ha tényleg igazat mondott Varga Judit és Magyar Péter egy förtelmes ember aki hatalomhoz akar jutni.



jún. 11. 10:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%

"Egy bántalmazó ember is nyugodtan hatalomra kerülhet"

A vak komondoros fideszes elvtársra gondolsz?

jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%

Magyar Péter az elmúlt hónapokban folyamatosan kampányolt, napont 4-5 települést látogatott meg. Feszült és fáradt, ahogy bárki az lenne ekkora megfeszítés után. Majd most lesz 2 évünk megnézni, hogy kampányidőszakon kívül hogy fog funkcionálni.


Az, hogy egy pedofil botrányban lebukott expolitikus és exfeleség mit hord össze miután bulvárrá alacsonyította a családja magánéletét, az annyira nem tud érdekelni. A Varga által meséltekben amúgy is rengeteg az ellentmondás és tárgyi tévedésen is kapták már, szóval ha nem lenne a pedofil botrány, akkor sem venném készpénznek a szavait.

jún. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
4%

Orbán egy idegbeteg, nárcisztikus személy.


De szerintem más pszichopatológiai problémái is vannak.

jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
35%

#7 "Nem vagyok Magyar Péter fan, nem szavaztam rá, de ettől, még nem hiszek egy álújságiró, megrendelt interjújának sem."

Annak nem is kell hinni soha.

Na és hogy állsz azzal, hogy higgy a saját szemednek?

magyar Péter az elmúlt hónapokban élőben mutatta meg hoyg milyen ember, akár teherautó platójáról fenyegetőzve a templomból kijövőkkel, akár gyereknapon követelve, hogy az ő szereplése hallatsszon, nem a gyerekeknek szóló műsor, akár az ATV stúdiójában fenyegetőzve meg számon kérve újságírókat.

Láttunk mi már ilyet régen is a kommunistáktól, meg a közelmúltban is az ifjú kommunistáktól, a momentumosoktól. Legalább ez utóbbiak sorsából érdemes lenne következtetni, hogy hova vezet az ilyen.

jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok MP fan, nem is szavaztam a pártjára, de Varga Judit az utolsók között van, akiknek hinnék bármiben is. Főlegazok után, ahogy nyilatkozott korábban a családon belüli erőszakról.
jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
33%

"Na és hogy állsz azzal, hogy higgy a saját szemednek?"


Ember, csakhogy egy példát kiemeljek, a gyereknapon a helyi fideszes tekerte fel max-ra a saját hangosításukat, hogy megzavarják MP-ék rendezvényét. Erről több helyi is beszámolt. Itt mutogatsz, hogy milyen vakok mások, miközben te is csak a lakájmédiából vagy képes tájékozódni, minden mást (a valóságot) meg kizárod a fejedből.

jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
95%

14, azt, hogy úgy kezdte a pályafutását, hogy neki olyan bizonyitékai vannak, amitől a kormánynak le kell mondania. Nem mondott le a kormány máig.

Évtizedekig elvoltak egymással a rendszerrel. Egyiknek sem volt baja a másikkal, amig a felesége meg nem bukott, mint politikus.

Ne egy platóról bizonyitsa be, hogy ellenzéki, hanem tettekkel. Eddig nem sok volt belőle.

jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem mondott le a kormány máig.


Az nem jelenti, hogy nem kellene lemondania jobb helyen...


Ettől függetlenül egyetértünk, MP nekem rohadtul nem hiteles, nem bízom benne.

jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Dobozi a srác, ott pedig nincsenek nárcisztikus emberek. Szóval hazugság.
jún. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Gázláng lovag Péter az USA beszervezett ügynöke lehet már régóta.


Mi ezen, ami nem világos?

jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!