Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, hogy igaz, amit Varga...

Lehet, hogy igaz, amit Varga Judit mondott?

Figyelt kérdés

Szerintem egyre inkább az látszik, hogy MP valóban egy idegbeteg, nárcisztikus személy.

Érdekes, hogy mi van akkor, ha tényleg igazat mondott Varga Judit és Magyar Péter egy förtelmes ember aki hatalomhoz akar jutni.



jún. 11. 10:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, igazat mondott Varga Judit
Nem, Varga Judit hazudott
37 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Bohár dani, az asszonyverős narratíva már megbukott, nem szólt a Rogán, hogy már nem ezt kell erőltetni?
jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, de nem valószinű.
jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Aki figyelemmel kísérte Magyar Péter elmúlt néhány hónapját, annak a napnál világosabb, hogy igen.

De Polyák Lilla is mesélt Nagy Ervin" nárcisztikus személyiségéről"...

De aki nem hiszi, hogy Hisztike Petike milyen, nézze meg;

[link]

jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy a Magyar Péter fanoknak ez mindegy. Egy bántalmazó ember is nyugodtan hatalomra kerülhet, csak ne a fidesz legyen.
jún. 11. 10:08
 5/20 A kérdező kommentje:

Ha már itt tartunk, Vona és MZP is ezerszer normálisabb volt ennél az agresszív senkinél.

Ott őket komolyan sajnáltam is, mert a fidesz propaganda súlyosan rágalmazta őket, de MP-ről akármit el tudok képzelni.

jún. 11. 10:10
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos idővel az emberek negatívan is változhatnak. MP olyan, mint egy barátnőm volt férje. Sok éven át ismertem, jó fej, kedves pasi volt, szerette a családját. Aztán 40 felett megbolondult és mindent széttiport maga körül. Ocsmány módon válni kezdett, a gyerekeit sem kímélte közben. Mindenkit mocskolt, mindenkibe belerúgott és olyan dolgokat csinált, hogy a baráti kör is csak pislogott, hogy ki ez az ember? Volt, hogy úgy mentünk haza a gyerekekkel, hogy barátnőmhöz mentünk. Erre hívott, nézzem mi történt. A konyhaszekrény majdnem üres volt, a szekrényeknek használt tárolóik (bútorvásárlás előtt voltak) majdnem üresek voltak. Mindent kint találtunk meg a kuka mellett zsákokban. Később kiderült, hogy a kedves "férj" bement a lakásba , túl soknak találta ami van és mindent kivágott a szemétbe, mondván elég 1 pár cipő mindenkinek, elég a váltás ruha és elég ha csak 1-2 lábos van.

Mit lehet rá mást mondani, mint hogy elmebeteg? Ráadásul ő akart válni nem barátnőm, aki azt se tudta, hogy a férje már nem akarja a családját.

MP is hasonló lehet. Beütött nála is, hogy elmúlt 40 éves, nem elégedett az életével és ahelyett hogy jobbá tenné a magáét, úgy döntött hogy tönkretesz mindent maga körül. Szerintem mindenkinek van a környezetében hasonló történet.

jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagyok Magyar Péter fan, nem szavaztam rá, de ettől, még nem hiszek egy álújságiró, megrendelt interjújának sem.
jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

7# úgy görbültlj meg?

Ráadásul elárulom neked, hogy na ez pont nem a megrendelt dolog, itt jön ki igazán, egy ilyen szituációban ( nem a platóról begyakorolt szöveg ordibálása közben), hogy milyen ember is az, aki ott ül(T)....

jún. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

A fideszben egy ember sincs, aki igazat mondana. Csak ebből az évből, kegyelmi botrány, orosz kibertámadás botrány, Völner-Shadl-Varga-Rogán ügy, stb és még mindig nem tudjuk a teljes igazságot ezen ügyekkel kapcsolatban sem.

Varga ennek a fideszes galerinek továbbra is a tagja és sokat tud az ügyekkel kapcsolatban, mégis hallgat, tehát hazudik.

jún. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

8, úgy görgbűljek meg, hogy senkire sem szavaztam, mert nem tartom szabadnak ezt az országot.

És pont ezért nem hiszek egyetlen politikusnak sem -na jó, van kb 2-3 kivétel, de azok tettek érte, hogy kiérdemeljék ezt-.

jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!