Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki Karácsony Gergelyre...

Aki Karácsony Gergelyre szavazott, az megtudná indokolni?

Figyelt kérdés

jún. 11. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Imádják a kutyaszaros méhlegelőket...
jún. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Tetszik, hogy zöld, európai, emberi várost akar. Jó végigsétálni a rakparton, tetszik a Blaha Lujza tér. Tetszenek az új BKK járművek, tetszik az elektronikus jegy rendszer, tetszik, hogy nincs érdemi korrupció, a beruházásokon nem csak a miniszterelnök családja és baráti köre indul túlárazva......
jún. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
9 éves unokám azt mondta Karácsonyra szavazzak. Meg is indokolta mert "aranyos és kedves":)
jún. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Karácsony egy rendes kedves jóakaratú és becsületes ember, és ezek a tulajdonságok teszik őt alkalmassá erre a posztra, a szakmai oldalát ennek a beosztásnak meg megoldja szaktanácsadók bevonásával.
jún. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Elsősorban ember, nem egy headsetes radaros gépezet. Lehet rajta érezni hogy fontos neki a város, fejlődött a város az elmúlt 5 évben, aki nem látja az nem akarja látni. Budapest a Budapestieké nem a fidesz birodalomé, ahogy Vitézy esetében lett volna. Örülök hogy ő megint a polgármesterünk.
jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Egy tisztességes becsületes ember aki nem lop. A város fejlődik alatta elég komolyan ez egyértelmű.
jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

Tetszik hogy az elődei munkáját, befejezte és saját sikerének könyveli el.

Tetszik, hogy ők semmien nagy projektet, tendert nem kezdtek el, inkább felvették a magas fizetéseket ahelyett hogy dolgoztak volna. Csak így tovább.

jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Fideszmentes övezetet akartam. Megkaptam.
jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Láttam a Hard Talkot, de nem terveztem végignézni, aztán érdekelt végig. Után, hogy ne legyek már birka, kénytelen voltam megnézni Vitézy-t, volt egy mondata 45 perc után már nem volt kedvem tovább nézni, amikor üres szentilantizmusnak nevezte Karácsony köztársaság programját, aminek mottója, ahogy bánunk egymással olyan országban fogunk élni.

Szóval Vitézy hozta a fideszes tempót, hiába szakértő, ha emberségből elbukik.

jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Fideszmentesség, európaiság, liberálisság, gyengék, kisebbségek tamogatása, zöldítések, felújítások. Nalam nem volt kerdes, hogy Karacsonyra szavazok
jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!