Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter hazudott az...

Magyar Péter hazudott az ATVvel kapcsolatban hogy nem hívták meg?

Figyelt kérdés
És mikor tegnap szembesítették az igazsággal bizonyítékokkal ő csak kirohant
jún. 11. 07:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

"Miben szégyenítette meg Magyar az ATV dolgozóit?

Azzal, hogy folyamatosan rágalmazza őket, és egyfolytában olyanokat hazudik, amiket 2 kattintás leleplezni. A köztévében életében egyszer volt, azokra szinte semmit nem mondott eddig, pedig a köztévének KÖTELESSÉGE lenne behívni míg az ATV-nek NEM KÖTELESSÉGE behívni. Nem érdekes ez számodra?

"Rónai természetesen tovább beszélgetett volna Magyarral, de azok már nem igazi kérdések lettek volna, csak annak látszó, provokatív álkérdések."

Jaa, mert csak az az igazi kérdés, ami nem kellemetlen a Magyar Péternek. Értem már! Akkor ugye innentől kezdve egyetlen tiszás sem fogja azt az egyébként jogos kritikát megfogalmazni, hogy Orbán bujkál a sajtó elől?

"Ha Rónait valóban érdekelte volna Magyar, akkor nem azzal kezdi a műsort átad egy ajándékot, és provokálja vele."

Tehát ha én téged megvádollak azzal, hogy elloptad a tyúkomat, majd te bebizonyítod, hogy nem te voltál, akkor te engem provokáltál, ugye? Tényleg nem hiszem el, hogy ennyire elvakultak vagytok.

"Ha úriember lett volna, akkor azt is megtehette volna, hogy az interjú végén adja át a mappát, majd elköszön a nézőktől, és adáson kívül megbeszélik."

Hónapok óta ócsárolja az egész ATV-t, és azt várjátok el, hogy rendezzék le adáson kívül... Ha Magyar Péter élő adásban rágalmaz, akkor jól tette, ugye? De ha élő adásban megkérik, hogy hagyjon fel ezzel, akkor jajj, szegényt provokálták. Hol van az eszetek??

jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A 4# jól megfogalmazta.
jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!