Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter hazudott az...

Magyar Péter hazudott az ATVvel kapcsolatban hogy nem hívták meg?

Figyelt kérdés
És mikor tegnap szembesítették az igazsággal bizonyítékokkal ő csak kirohant
jún. 11. 07:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Mint említettem: Rónai elszólta magát: nincs kérdés.


aha, de akkor idézd azt is, mikor azt mondta, igen, meg azt, hogy hogyne... :D

jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%

"Még ha az ATV-nek is lenne igaza, ezt akkor sem élő adásban kellett volna lehozni, ilyen alpári módon, hogy behívják CSAK AZÉRT, hogy megszégyenítsék."

És amikor Magyar Péter megszégyeníti élő adásban az ATV dolgozóit, az nem baj? Neki szabad mindent, ugye? Aki meg nem hagyja Péter atyának, hogy meggyalázza, az szégyellje magát!Mert neki mindent el kell tűrni.

"Rónai elszólta magát ("nincs kérdés"), innentől fogva világos volt, hogy az a műsor Magyar Péter lejaratására volt leszervezve."

Nem arra mondta, hogy nem akar tőle mást kérdezni, hanem arra, hogy a mappa átadását nem kérdésnek szánta. Szövegértés...

jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%

Nem egészen...


Arra utal, hogy persze amikor kirobban egy botrány és esetleg lehet izzasztani behívták, csak amikor pl az országjárásról kellett volna beszélni vagy amikor zsinorban nőtt a támogatottsága nem, miközben a levitézlet pártok emberei szinte hazajártak.


Ne érts félre szerintem sem jó az hogy bent van egy bármilyen médiumnál vagy kérdez egy bármilyen médium akkor támad, ez nekem ugyanolyan mint a Fideszesek fake news-ozása. Vagy amikor a másik műsorvezetőt kioktatta hogy de de ők propaganda TV.


Ebben a történetben sem vagyok az ATV mellett, de ha mondjuk az én kolléganőmet, meg az én munkahelyemet oktatják ki hogy az propaganda lehet hogy legközelebb én is elé tenném a piros dossziét. Más kérdés hogy én a végén. Az más kérdés hogy ez a TV az ellenzékiség vagy éppen a függetlenség látszatát keltve egy kicsit a kormány pártok felé döntik az asztalt.


Nem hazudott csak volt egy félreértés és egy félre fogalmazás. Mellesleg megjegyzem, ez valóban hasonlít a másik oldalra akiktől csak a baráti sajtó kérdezhet. De azért az elején ajándékként beállítani egy tényekkel szembesítést mondjuk egy zárt dossziéval nyilvánosan, meg kutyakomédiázni az teljesen vállalhatatlan. Egyik félnek sem így kellett volna kezelni a szituációt.

jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%

Azt mondja sms bizonyítékai vannak. Na most itt bukik a dolog, mert ha kapott sms-t, akkor ezek szerint keresték, ha nem keresték volna, akkor nem lenne sms sem. Rónai Egon nagyon korrekt volt, de Magyar csak a saját nárcisztikus stílusában reagált és állandóan csak a Hit gyülekezetével meg Németh Sándorral jött.

Ez az ember rosszabb, mitn Orbán, meg Gyurcsány együtt. Egy politikusnak ennél sokkal durvább dologokat is el kell viselnie és nem csak a saját dicsőítését kell szem előtt tartania. Remélem lesz helyette valaki normális, aki leváltja Orbánt, mert ő nem alkalmas erre.

jún. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%
Nem hazudott. Tényleg nem hívták, csak sms-eket küldözgettek. Ez viccnek is rossz...
jún. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
43%

#12


"És amikor Magyar Péter megszégyeníti élő adásban az ATV dolgozóit, az nem baj?"


Miben szégyenítette meg Magyar az ATV dolgozóit?


"Nem arra mondta, hogy nem akar tőle mást kérdezni, hanem arra, hogy a mappa átadását nem kérdésnek szánta"


Magyar többször feltette neki a kérdést, hogy van-e kérdés? Rónai erre végig mellébeszélt, majd itt mondta el, hogy "nincs kérdés". Az, hogy utána hozzátette, hogy "beszélhetünk erről is", stb. semmit sem jelent. Rónai természetesen tovább beszélgetett volna Magyarral, de azok már nem igazi kérdések lettek volna, csak annak látszó, provokatív álkérdések. Magyar ezért hagyta ott.

Ha Rónait valóban érdekelte volna Magyar, akkor nem azzal kezdi a műsort átad egy ajándékot, és provokálja vele.

Ha úriember lett volna, akkor azt is megtehette volna, hogy az interjú végén adja át a mappát, majd elköszön a nézőktől, és adáson kívül megbeszélik.

A sajtóban úgyis szó lett volna arról, hogy mi van a mappában.


Ezt nem lehet kimagyarázni. Rónai egyértelműen azért hívta be Magyart, hogy a választás másnapján provokálja.

jún. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%

#13

Az ATV nyilvánosságra hozta, hogy hányszor hívták meg. Ha nem ment el, mit csináljanak vele? Rángassák oda erőszakkal? Egyébként is egy magántelevízióról van szó, azt hív meg, akit akar. Magyart akarta hívni, csak nem ment el, hogy legyen miért hisztizni.

"Vagy amikor a másik műsorvezetőt kioktatta hogy de de ők propaganda TV."

És ez az a viselkedés, amit sem személyeknek, sem intézményeknek nem szabad eltűrni.

"Az más kérdés hogy ez a TV az ellenzékiség vagy éppen a függetlenség látszatát keltve egy kicsit a kormány pártok felé döntik az asztalt."

Szerintem meg csak arról van szó, hogy mindenkinek hagyják elmondani a véleményét.

"Nem hazudott csak volt egy félreértés és egy félre fogalmazás."

Nem. Magyar Péter hazudott. Többször is hívták, ő pedig azt állítja, hogy nem. Ezt én nem tudom máshogy értelmezni.

"De azért az elején ajándékként beállítani egy tényekkel szembesítést mondjuk egy zárt dossziéval nyilvánosan, meg kutyakomédiázni az teljesen vállalhatatlan."

Azok után, hogy milyen stílusban beszélt Magyar az ATV-ről, teljesen jogos. Örüljön, hogy nem egy Kálmán Olgával ült szemben.

jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
58%

Mindegy kinek van igaza.

Rónai nullázta le magát.

jún. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%

Magyar többször feltette neki a kérdést, hogy van-e kérdés?


Válasz: hogyne. Később: igen. erre felállt...

jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
45%

Ez a bolhacirkusz egy hatalomtechnikai eszköz a közbeszéd irányítására, aminek te is felültél.


Addig sem arról van szó, hogy a Tisza árad, a fidesz apad.


Légy résen, Magyarországon a kígyó van hatalmon 2010 óta.

jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!