Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszen belül kik lehetnek...

Fideszen belül kik lehetnek Magyar Péter szimpatizánsok, beépiett emberei?

Figyelt kérdés

jún. 11. 04:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gulyás Geri megmondta:

"Hálásak lesznek nekem, ezt jól jegyezze meg mindenki"

"Mondom még egyszer, ami ebben az esetben történt, ahhoz nekem nincs közöm, de ha mégis van, akkor nagyon hálásak lesznek nekem."

jún. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárki, akit nem engednek odaférni a kondérhoz.
jún. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Putin Vigyor ex KGB
jún. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Tavaly még az összessel haver volt, most valószínüleg egy se áll már szóba vele, de MP szereti még hangoztatni, hogy mennyire sok ismerőse van. Tudod, az az embertípus, aki minden második szavában dicsekkszik, hogy ezt is meg azt is ismeri, de valójában a f**z se köszön neki.
jún. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fordítva...
jún. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#1

Érdekes, hogy nekem is ez jutott eszembe. Sok műsorban elemezték ezt, egyszer sem hallottam azt a teóriát, hogy talán ez is lehet az ok. Nekem valamiért ez volt az első gondolatom, hogyan ez pont egy olyan mondat, amit csak kevés ember ért most, de később értelmet nyerhet.

jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!