Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan alacsony Vitéty...

Miért olyan alacsony Vitéty támotattottsága? Főleg, hogy elvileg a Tisza szimpatizánsok is rá szavaznak.

Figyelt kérdés

máj. 27. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Csak két kérdésem lenne hozzád, mielőtt válaszolni tudok:

- Honnan tudjuk, hogy alacsony Vitézy támogatottsága?

- Honnan tudjuk, hogy a TISZA szimpatizánsok rá szavaznának?

máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem szavaznak eá.
máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
A közvélemény-kutatóknak nem szabad hinni
máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Tiszás vagyok és Karácsonyt támogatom jún 9-én. Nem vagyok benne biztos, hogy Vitézy nem Orbánt szolgálja. Ha 100% tudnám, hogy nem a fidesz embere, akkor lehet rászavaznék. De nagyon gyanús, hogy a 2%-os kis lmp így teleplakátolta az egész fővárost.
máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Vitézy orbán bábuja.
máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%

Ha Karácsonyra szavazol akkor eteted a DK-t, 2026-ban lesz esélyük bejutni a Parlamentbe.


Ha Karácsony nem nyer, akkor a maradék DK szavazó és politikus is kiábrándul a DK-ból, és ez a pusztulásukhoz vezet.


Vitézy nem rossz jelölt, még akkor sem ha fideszes. Annyit megér a DK elpusztítása szerintem

máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
A vita fog dönteni. Elbeszéltek eddig egymás mellett, nem ütköztek, nem reagáltak egymás vádjaira. Kell a Karácsony-Vitézy vita, hogy letisztuljon a kép.
máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg azon a tényen nem változtat egy vita se, hogy BP en nincsen helye Fideszes vezetőnek semmilyen szinten.
máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
Mert a pestiek csak a DK jelöltjére hajlandók szavazni. Az nem érdekli őket, hogy ki mihez ért.
máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Budapestet 5 éve sanyargatja a fidesz, miért szavazna egy épeszű budapesti a sanyargató hatalom emberére?
máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!