Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan alacsony Vitéty...

Miért olyan alacsony Vitéty támotattottsága? Főleg, hogy elvileg a Tisza szimpatizánsok is rá szavaznak.

Figyelt kérdés

máj. 27. 18:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#6-nak szerintem igaza van. Nem kéne a DK-t erősíteni, jobb lenne ha minél jobban meggyengülne
máj. 27. 21:37
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
A közgyűlési listájára nem is szavazok a dk-nak, de a polgi akkor is Karácsony legyen.
máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
12: Ha Karácsonyt akarod támogatni, akkor listán szavazz a Momentumra.
máj. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
19%
#10 Mert karácsonynál még Szentkirályi is alkalmasabb lenne, de amúgy a kérdés Vitézyről szól.
máj. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Én úgy vélem, hogy a DK-t a nép nem tudja meggyengíteni. Egyrészt ott áll mögötte a Fidesz, amelynek létérdeke, hogy egy vállalhatatlan erő vezesse az ellenzéket. Másrészt ott vannak azok a Fidesz és DK mögött álló, igen nagy hatalmú erők, amelyek már 2008-2009 környéke óta azon dolgoznak, hogy egy amerikai típusú kétpártrendszert építsenek ki. (Erről külső jelek is árulkodnak, lásd a Fidesz környékén az amerikai stratégiai és kampánytanácsadókat, a hisztérikus Izrael-párti külpolitikát és kommunikációt, a CPAC nevű rendezvényt, a rengeteg think-tanket, a szoros Trump-szövetséget stb.)
máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

12) Hasonlóan gondolkodom én is. Karácsonyt jó politikusnak tartom, de a DK-t nem kedvelem. Emiatt Karácsonyra szavazok mint főpolgármester, listán pedig a Momentumra.


A kerületünk ellenzéki, bár független jelölt, mégis az összes ellenzéki párt támogatja. LMP és a Momentum is. Ott egyértelmű, hogy rájuk szavazok majd.

máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is Karácsony+Momentum.

A Tiszára nem szavaznék, mert erősen titkolják, kiket is indítanak és mert nem tudni, mit akarnak.

máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14%
Nem sikerült elhitetnie magàról h nem fideszes (mert vakszeg tènyelg fideszes valamennyire xd). Illetve Budapest elèggé balos. Sajnos nekik pont jó a karigeri...
máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!