Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter az ATV-ben,...

Magyar Péter az ATV-ben, láttad, kivonult. Vélemény?

Figyelt kérdés
Leszedte a mikrofonját és kiment a stúdióból.

jún. 11. 01:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%

Állítólag azzal hívták be, hogy interjút adjon.


Fel lehet tenni ezt a kérdést is, de nem így.


Többször megkérdezte, hogy van e valamilyen kérdés, mielőtt kiment a stúdióból.

jún. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%

#21!


Az első kérdésre sem válaszolt. Hanem kirohant hisztizni.

jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel most önmagát égette csak:).
jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

*Ezt most hallgattam meg,hogy az ATV rosszul fordított valamit,én arról eddig nem tudtam, hogy az váltotta ki a Péter megjegyzését, amikor sorolt szerinte ilyen propagandának mondottakat, és közte volt az ATV, amin aztán az Egon kiakadt. Én ezelőtt azt mondtam, se Egon, se Péter nem kezelték jól a helyzetet, de így mostmár értem a Péter álláspontját teljesen,és most már felé billen nekem a mérleg, jó értelemben.

Meg amúgy, asszem, pár órával az elhíresült Rónai-Magyar interjú előtt jött ki a Telexen egy olyan MP-interjú, ahol asszem MP elnézést kért, ha valakit lepropagandázott, de akkor azt még az Egon nem látta, de rémlik, hogy volt ilyen. Amúgy ugyanúgy Magyar Pétert is, meg Rónai Egont is szerethetőnek gondolom, érdekes volt, hogy talán az Egonnak kiadták ukászba, hogy kezdje el beégetni, vagy nemtom a Magyar Pétert, különben lehet, hogy kirúgták volna, mert különben szereti ezt a műsort az Egon, meg pl családját talán tudja támogatni belőle, mert én amúgy a Rónai Egont is tehát egy kedvestekintetű, jókisugárzású, szeretetteljes embernek tartom/látom, mint a Magyar Pétert. Egon akkor egy tök jó interjút csinálhatott volna a Péterrel, kár, hogy kihagyta. Mármint az Egon kihagyta egy jó interjú lehetőségét, meg pl asszem kicsit sértő, meg undok volt a viszonyulása a Péter felé, és ez így tényleg újságíróilag, szakmailag, riporterügyileg nem volt jó. Mert ilyet biztos Nem csinálunk, hogy megsértünk egy vendéget, akár pl megalázzuk (?) v beégetjük, mert mi van, ha egy tök jó vendég,akivel tök jókat lehetne beszélgetni, többé nem jön? Az szomorú, az több elpuskázott lehetőség. Szerintem ez a két ember amúgy tök jó barik lehetnének, ha az Egon nem az ATV-nél dolgozna, vagy nem tett volna eleget annak, amit esetleg elvárt tőle valaki. Mert akár azt az Egon más stílusban az interjú végén is bedobhatta volna. Szerintem profibb lehetett volna. Vagy pl nemtom, mennyire tehette volna azt meg, hogy azt az egész interjút nem vállalja, de inkább talán jobb lett volna,ha szintén vállalja (nem passzolja le egy kollégájának ugyanígy), de kedvesebb hangot használ. Meg amúgy az tényleg rossz, hogy asszem, valamelyik Megafonos már percekkel az eset után ki is posztolt az esetről egy összevágott videót, tehát valszeg tényleg, erre készültek, és ki lehetett tényleg adva az Egonnak sajnos. Asszem, még annyira friss volt az a Megafonos videó, hogy mivel az az élő adás még annyira friss volt, hogy még ki se volt posztolva sehova, mikor a Megafonos emberke már posztolt belőle részleteket, szóval talán valaki rögtön elküldhette talán neki. Azt akkor azt hiszem, meg is néztem, hogy tényleg milyen rejtélyesen hamar lett kiposztolva , és lehetséges, hogy talán tényleg készülhettek rá. :O :S

júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
*Én nem ismerem egyiküket se személyesen,csak így a műsorokból,amit látok belőlük. Ja és szóval azt csak vélelmezem,hogy azt az interjút az Egon akkor még nem látta.
júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
*Amúgy szerintem az Egon lehet,hogy Tisza-szavazó. :) Szerintem simán :D Amúgy viccen kívül szerintem simán lehet. Hogy 9-én, az interjú előtt is a Tiszára szavazott, és lehet, hogy újra megtenné még így is, amik azóta történtek. Mert lehet, hogy kifelé azt mutatja, nem csípi Magyar Pétert, de amúgy szerintem tutira de! :D :D XD
júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!