Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rónai Egonnak nem kéne távozni...

Rónai Egonnak nem kéne távoznia ezek után a képernyőről?

Figyelt kérdés

[link]


Somos András távozott, miután hasonlót csinált!



jún. 10. 22:15
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
0%

#39

Miért terelsz? Szijjártó egy külpolitikai kérdésben hazudott, biztos lehetsz benne, hogy rengeteg médiából kapott meghívást. Nem az ATV-t rágalmazta, nem Rónait meg Szöllősit szidta. Amúgy meg még egyszer a gyengébbek kedvéért: attól, hogy nincs ott, még lehet, hogy meghívták, csak nem ment el. Ezen mit olyan nehéz számodra megérteni?

"Végül is nem az lenne egy tv feladata, hogy az ilyen dolgokra derítsen fényt, á dehogy."

És mi a fenét csináljon egy tv, ha nem fogadja el a meghívást? Indíts egy petíciót, hogy Szijjártót rendőri kísérettel toloncolják az ATV-be, hogy számot adjon az orosz hacker támadásról. Nincs jobb ötletem.

"Nekik harciaskodnuk kell Magyar Péterrel..."

Atyaisten😂 Ember, MÁRCIUS ÓTA harciaskodik a bálvanyod az ATV-vel minden ok nélkül, beleszáll és leugat minden műsorvezetőt akivel szembetalálja magát. Hol voltál eddig? Kómába?

jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
63%

"És mi a fenét csináljon egy tv, ha nem fogadja el a meghívást"


Nezd meg Puzser "meghivasat" evek tiltolistasat az M1 en.


Mondtak neki, hogy "koszonjuk, hogy itt van velunk" es Puzser


Puzser: "Mit koszonjek meg? Azt, hogy evekig, a sajat fizetett adombol tiltolistan legyek, majd kampany soran meghivnak 7 percre evek alatt es ezt koszonjem meg?"


Szerk. ur: "Koszonjuk, hogy itt volt Puzser Ur"


Puzser: "Ugy erzem ez a 7 perces koszonet nem igazan tukrozi a valosagot evek utan"


Forditott helyzet volt mint Ronaika, Puzser Robert szetvagta, metszette az M1 szerkeszto urat, szohoz nem hagyta jutni ahogy Ronaika MP-t sem, de Puzser is jogosan, kopni nyelni nem tudott szerkeszto ur.


Viszont Puzser nem is azert ment oda, hogy kampanyoljon, hanem felnyissa a birkak szemet, hogy mit csinalnak a falak mogott a Fideszek meg M1 meg hasonlok amit lenyelnek a narancsok meg. Meghat ismerjuk Puzser vehemenciajat, ha odaszol, az kussolni fog.

jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
14%

#40

Egyrészt, ha olyan ostoba vagy, hogy fel se tűnik, hogy a 36 és 38 két különböző személy kommentje, akkor nálad nem kis gondok vannak.

Másrészt, miért hazudsz ilyen nyilvánvalóan? Rónai nem szögezett le semmit ezzel kapcsolatban, végig akarta mondani, amivel készült az elején és utána áttért volna az interjúra. Ha MP nem üvöltött volna végig, akkor te is hallottad volna, hogy amikor MP azt mondta, hogy "elfogom olvasni, amikor vége lesz", akkor Rónai azt kezdte el mondani, hogy "köszönöm, ez volt a célom". Vagyis itt már tiszta volt, hogy Rónai nem akarta továbbhúzni a témát. MP ezzel szemben Rónai szavait el is nyomta a végén és ő folytatta azzal, hogy "akkor elmondom a valóságot".


Rónai nem szemrehányóan és nem is a nézőknek tette fel a kérdést. Rónait pont az zavarta és benne is volt a kérdés feltevésében, hogy ezt az ALAPTALAN vádakkal megfogalmazott üzengetést abba lehet-e hagyni.

Szó szerinti idézet: "Én egy dolgot szeretnék kérni, hogy ezt az áldatlan kutyakomédiát hagyjuk abba, hogy üzenget nekünk. Meg tudjuk beszélni?"


Ez egy baromi releváns kérdés, mert láthatóan MP-nek nem sikerült felfogni. Annak ellenére, hogy simán lehet, hogy tévedett, nem emlékezett, benézte, rosszul tudta. Még akkor is, amikor bizonyítékokat adott át neki Rónai, arra is úgy válaszolt, hogy "akkor elmondom a valóságot", ismét megvádolva az ATV-t hazugsággal.



És mivel nem tudod a valóságon keresztül értelmezni ezt a "beszélgetést". Nem vagyok fideszes, sosem szavaztam a fideszre, nem vagyok dk-s, sosem szavaztam a dk-ra, nem vagyok tiszás (fidesz 2.0), sosem szavaztam a tiszára, nem vagyok mihazánkos, sosem szavaztam a mihazánkra.

Vagyis elég egyértelmű, hogy nekem ez a 3, egyébként hasonlóan kommunikáló több ugyanúgy vállalhatatlan.


Amúgy a Partizánt nem hoznám ide, mert a kérdésben nem MP oldalán vannak, hanem Rónaién.


#42

"szohoz nem hagyta jutni ahogy Ronaika MP-t sem"

Még egy hatalmas hazugság. Hagyta szóhoz jutni, ezért tudtak egymásra reagálni.

Amint Rónai végigmondta amit akart, akkor kezdett beszélni MP, akkor még el se olvasta, amit kapott, de már úgy indított, hogy "elmondom a valóságot" és olvasás nélkül lehazugozta megint az ATV-t.

Elég gerinctelen féreg magatartás.

jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%
Mi az az ATV?
jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!