Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rónai Egonnak nem kéne távozni...

Rónai Egonnak nem kéne távoznia ezek után a képernyőről?

Figyelt kérdés

[link]


Somos András távozott, miután hasonlót csinált!



jún. 10. 22:15
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
83%
#29 nem fogom az időmet arra vesztegetni, hogy olyasvalakit akarjak meggyőzni, aki egyáltalán nem akar engedni az igazából. Kell egyfajta kritikus szemlélet, ha így hallgatod az ATV adásait, meghallhatod, hogy évek óta álellenzéki megnyilvánulásaik vannak.
jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%

#31

Én engedek az igazamból, ha alátamasztod, amit mondasz, és nem lógnak a levegőben az állításaid.

"ha így hallgatod az ATV adásait"

Íme az ember, aki úgy állapította meg az ATV pártállását, hogy közben 4 éve rá se nézett 👌 Na, erre mondta Rónai, hogy kutyakomédia.

jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
87%

Ez gusztustalan. ATV-tol, Ronaitol meg plane. Mi az hogy nem hagyja szohoz jutni, ez nem vita lesz, hanem szemrehanyas? "ez a tisza alelnoke". Orban Viktort miert nem hivjak be amugy? Szijjartoval miert tudtak rendesen beszelni, feltenni kerdest es nem azt mondani "Ez nem vita lesz"?


Csillog ahogy le van fizetve az ATV is a Fidesz altal. A budos eletben nem fogom nezni tobbet semmilyen hiruket. Mi lesz meg lekapcsolva? Partizan? 444?

jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
12%

#31

"olyasvalakit akarjak meggyőzni, aki egyáltalán nem akar engedni az igazából"

Úgy senki nem enged az igazából, hogy nem érvelsz. Elég nagy hülyeség ezt elvárni.

Többször kihangsúlyoztad, hogy nem nézed az ATV-t, közben pedig a műsorok színvonalára teszel kijelentéseket. Ne hidd már azt, hogy ezzel az önellentmondással itt emberek fogsz meggyőzni.


"Kell egyfajta kritikus szemlélet, ha így hallgatod az ATV adásait, meghallhatod, hogy évek óta álellenzéki megnyilvánulásaik vannak."

Én évek óta nem nézek ATV-t. Ezt az interjút néztem meg, illetve a most rendezett vitákat. ATV irányából ezek rendben voltak. Nem volt elfogultság, nem volt alákérdezés, sértegetés stb.


Ellenben MP hisztizett, személyeskedett és cirkuszolt, mint egy 5 éves.


#33

"Mi az hogy nem hagyja szohoz jutni"

Hagyta, végig is hallgatta, amikor elkezdett mondani valamit MP. Sőt, amikor MP sokadszorra kért kérdést, akkor Rónai fogalmazott is meg egyet, akkor viharzott ki a kisgyerek, mert "kérdésekkel provokált" az újságíró.

jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
81%
Igen, amikor azt kerdezte "Van kerdese?" Ronai erre "Nincs", majd a vegen "Koszonom szepen szerkeszto ur akkor tavozok", igen. Nagy beszelgetes volt ugy, hogy szemrehanyas ronaitol es 0 kerdes, ahogy o is bevallotta.
jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
20%

#35

Nem azt kérdezte és volt kérdése. Rónai mondta, hogy "igen, pl. ez egy kérdés volt". Ekkor MP felállt és kisétált, mint egy 5 éves.

jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
0%

"Ez gusztustalan. ATV-tol, Ronaitol meg plane."

Gusztustalan, hogy kiállt a munkahelye és a kollégái mellett, a hónapok óta tartó rágalmazásokkal szemben. Felháborító.

"Mi az hogy nem hagyja szohoz jutni"

Nem hagyta szóhoz jutni? :D

"Orban Viktort miert nem hivjak be amugy?"

Honnan veszed, hogy nem hívják?

"Szijjartoval miert tudtak rendesen beszelni"

Mondjuk mert ő nem hazudozott az ATV-ről folyamatosan.

"Csillog ahogy le van fizetve az ATV is a Fidesz altal."

Szerintem meg a tájékozatlanságod és az elvakultságod csillog, de fényévekről.

"A budos eletben nem fogom nezni tobbet semmilyen hiruket."

Jól kiteszel velük :D

jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
#36 "igen, pl. ez egy kérdés volt" ezt Rónai tudod mire mondta? Erre: Hagyja abba ezt az áldatlan kutyakomédiát, abba tudjuk hagyni?" Klassz és releváns kérdés a választás másnapján...
jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
#37 ja, Szijjártó csak arról hazudott, hogy tudtak arról és semmit csináltak amikor az orosz hackerek megtámadták a magyar külügyet, sőt, kampányhazugságnak hívták. Végül is nem az lenne egy tv feladata, hogy az ilyen dolgokra derítsen fényt, á dehogy. Nekik harciaskodnuk kell Magyar Péterrel...
jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

38 es 36 kommentjeid (36 nak)


Ronai az ELEJEN leszogezte, nem vita lesz, Magyar Peter meg kerdezte halkan, de elnyomta Ronai a hangjat is, hogy MP kerdezte "en azt hittem interju lesz." majd ismet MP es "lesz kerdes szerkeszto ur?" erre Ronai megint kozbeszol. Hogy "nem lesz kerdes".


Igen, a vegen feltett egy szarkasztikus, koltoi kerdest, lehet nem is neki, hanem a nezoknek egyebkent. Ez utan allt fel Magyar Peter mert ez egy pofatlan szemrehanyas amit Ronai muvelt. Ezen gondolkodtam, hogy akkor Szijjartoval meg ilyenekkel miert tudott normalisan kommunikalni? Miota van ez az ember lerubelezve?


Ahogy latom egyebkent mar masok is eszrevettek, hogy a kommentek megoszlanak - erosen gyanitom, hogy a fideszesek meg a fuggetlenek egy nagy resze meghallotta ezt a hirt meg latta a videot, meg gyakoris, es itt bulizgat hogy mekkora luzer Magyar Peter. Mert ahogy valaki is irta, "ugy tunik egyesek mas ATV-t neznek".


Idezek tole itt valahol a kommentekben. Es igaza van. Valaki meg sem nezte lehet egyebkent es ugy irkal fikal ide, uszit. Es az ATV-t ha valaki nezi mar egy ideje, szerintem erzi itt ott, hogy kicsit mar narancsosak a forumok van egy par kivetel, de maga az egesz csatorna is. Oszinten a telex is egy kicsit volt egy hir amin csodalkoztam, de az meg megbizhato bar egy minimalisan szkeptikus vagyok.


En mar azokban bizok, amik nem magyarorszagon van a "bazisuk" gondolok itt Youtube-ra meg ilyenekre - Partizan oldala. Azt orban nem nyulhatja le, mert a Google-nek milliardszor annyi CHF-je van mint Orban osszes rubelje Oroszorszagtol. Nem fogja a youtube-ot elrubelezni egy kis fos Magyarorszagert ahol pitianer dolgok tortennek a Google-hoz kepest, meg Amerikahoz kepest, Kinahoz kepest es lehet sorolni. Jobb lenne ha youtube-on jonnenek, lepnenek fel mint a partizan az egyes ellenzekiek. Nincs cenzura olyan szinten ugy oldjak meg peldaul (mint a partizan) vagy Puzser is politizal(t) ott mai napig.

jún. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!