Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMBTQ-sok : Kire szavaztatok,...

LMBTQ-sok : Kire szavaztatok, ha nem a Momentumra?

Figyelt kérdés

Donát Anna ünnepi beszédében kitért arra, hogy pont ti miattatok nem hagyhatja abba a párt. "megköszönte 120 000 szavazójuk támogatását, akik kedvéért folytatják, mert nem maradhat képviselet nélkül ez a 120 000 ember, akik között vannak ilyen-olyan bőrszínű, szexuális orientációjú, vallású emberek."


Számított az 5%-10%-otokra most is. Ti kikre szavaztatok "helyette"?


Sok lehetőség nem maradt....



jún. 10. 19:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%

Attól hogy meleg vagyok, ember vagyok és sokadlagos hogy hogy áll egy párt a meleg kérdéshez. Nyílván fidesz kizárva Tiszára szavaztam mert még semleges ezzel kapcsolatban + elegem van a DK-s tötymörgésből. Főpolgármesternek meg Karácsonyt, mert látom

benne az embert nem egy fideszes vagy DK-s gép…

jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#11 Először azt ìrod hogy sokadlagos hogy egy párt ehhez hogy áll, aztán azt hog azèrt MP kert eddig semleges volt ebben a kèrdèsben. De gondolom akkor az MHM azèrt kiesne?
jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
4%
Igen, de attól hogy sokadlagos valami még nem azt jelenti hogy egyáltalán nem veszem figyelembe. Csak nem lesem epekedve hogy éppen ki milyen mértékben adna jogot a melegeknek. Ha elkezdene uszítani a melegek ellen ahogy a fidesz teszi akkor élből kizárnám és nem tudnék rá szavazni. Ez eddig nem fordult elő. Arra szavazok amire van értelme, 3% os pártokra már szavaztam eleget.
jún. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

Én a momentumra szavaztam, bár tudtam előre, hogy nem fognak labdába rúgni. Sajnos gyakran nem az alapján szavazunk, hogy kivel értünk a legtöbb dologban egyet, hanem stratégiailag arra, aki eltudná takarítani ezeket a narancsos ruszkibarát bűnözőket. És sajnos az EP választásoknak nincs is túl nagy jelentősége. 2026-ban a tiszára kell szavaznom, ha ezt a p@tkány putyinista kormányt el akarom takarítani, mert erre egyedül MP-nek lesz esélye.


De nézzük a palettát, ami elég silány:


DK: ők a kék fidesz: 14 éve legitimálják a kormányt, részben miattuk is jutottak hatalomra, 2022-ben szándékosan gáncsolták MZP-t,aki óriási hibát követett el azzal, hogy összeállt velük. Sok mindenben nem értek egyet magyar péterrel, de abban igen, hogy aki a dk-val összeáll az elkerülhetetlenül bukik


Momentum: egyetlen européer nyugatias párt, de az ideológiájuk ebben a fos országban eladhatatlan: a magyar roncstársadalom keletre húz, és az emberek nagy része sík hülye a demokráciához és a liberálizmushoz, mert született primitívek, és a kézivezérlést igénylik, hogy ne kelljen felelősséget vállalniuk. Ezért is válasszák egymás után a ruszkibérenc jobbos kormányokat


Tisza: nem szimpatikus, mert (mérsékelt) jobbos, de nem látok benne olyan fasiszta tendenciát sem mint a fideszben. Csak MP-nek lehet esélye leváltani a kormányt.


Mihasznák: ezt talán említeni sem kell, a fidesz náci tagozata; ócska putyinista-orbánista satellite párt


Mszp-párbeszéd: a momentumnál is súlytalanabbak


LMP: Ungár az irányultsága ellenére leginkább a fidesznek hasznos. Szkeptikus vagyok a párttal kapcsolatban


Kutyapárt: 2019-ben rájuk szavaztam, de ők is súlytalok egy országgyűlési választáson sajnos

jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
10%
Én a 2RK-ra.
jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%
Fideszre
jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
22%

"#néger #fekete #bevándorló #gender #LMBTQ #migráns"


Ezekkel a címkékkel kiálítottad a szegénységi bizonyítványdat rendesen.

jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Antal Ica által vezetett roma pártra.
júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!