Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mérsékelt homofóbként szavazha...

Mérsékelt homofóbként szavazhatok Vitézyre?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy az lmbtq mozgalom törekvéseivel abszolút nem értek egyet és jónak tartom, hogy a kormány a hagyományos családmodellt mutatja be követendő példaként. Vitézy Dávidról sokan mondják, hogy meleg, de ő ezt nem vállalta fel és végülis attól még lehet jó polgármester.

jún. 7. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen, szavazhatsz.
jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
A szavazás egyéni döntés.
jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Igen mivel mindkét jelőlt Karácsony is még sokkal jobban melegnek "látszik". Két rossz közül
jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Én tőlem lehet meleg, ha mellette nem lop és szereti a városunkat. Nekem szimpi.
jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha szimpatizálsz a Fidesszel, akkor Vitézyre szavazz, hisz ők is őt támogatják.

Szandra arra buzdít, hogy rá szavazzanak a hívei.

jún. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehetne szimpi melegen is, ha nem lenne egy korrupt fidesz pártkatona.
jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
EP listán biztos, hogy a Fideszre szavazok.
jún. 7. 16:19
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell aggódni, a Fideszben is vannak melegek.

Pl. Szájer Jóska

jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gabor49 ***** válasza:
100%
hogy jön ez ide
jún. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bárkire szavazhatsz. Karácsony Gergelyre és Vitézy Dávidra is. Mindkettő érvényes.


Ha burkoltan próbálsz rákérdezni, hogy Vitézy Dávid homoszexuális-e, akkor nem tudok válaszolni. Én is hallottam már róla ilyen pletykát, mostanában MZP is terjeszti róla, de Vitézy Dávid még nem nyilatkozott erről. Ránézésre amúgy arra tippelek, hogy homoszexuális. De nekem nem számít, egyrészt nem vagyok budapesti, másrészt engem nem zavar, ha valaki olyan (ameddig nem velem akarja), de ha valakiről valamilyen hír vagy pletyka terjed, akkor szeretem tudni, hogy igaz-e.

jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!