Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet jövője a Momentumnak?

Lehet jövője a Momentumnak?

Figyelt kérdés
Én rájuk szavaztam, az EP választáson, és a vármegyei listán is, mert nekem szimpatikusak, úgy gondoltam ők tudnának engem a legjobban képviselni Európában. De 2026-ban nagyon a TISZA felé nézelődök, egyetlen ok miatt, hogy végre le legyen váltva a FIDESZ. Ettől függetlenül nagyon sajnálnám a Momentumot, ha végleg eltűnne, szükség van itthon ilyen pártokra

jún. 10. 17:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
Én nem látom a jövőjüket. Sok mindenben szimpatikusak, de pártnak nem párt úgy igazából. Egy-két dolog mellé odaállnak, azon kívül nincs összetartás, nincs program, nincs igazi identitás azon kívül, hogy fiatal millenial / idős gen Z emberkék, akik egy-egy dolog mellé kampányszerűen odaállnak meg úgy-ahogy liberálisok.
jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy idő utàn, az kevès lesz, hogy "Minden rossz, amit Orbán csinál". Egy ideig ezzel ellehet jutni. De nem sokàig. Ès a Tisza is sok szavazót vett el tőlük. Nem sajnàlom őket. A Momentum leginkàbb saját magàt kalapálta el.
jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

"Egy idő utàn, az kevès lesz, hogy "Minden rossz, amit Orbán csinál"."

Így van, ezért esik majd szét a Tisza tábor, mert ezenkívül semmit nem mondtak. A többi ellenzéki pártnak viszont volt tényleges programjuk.

jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!