Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet jövője a Momentumnak?

Lehet jövője a Momentumnak?

Figyelt kérdés
Én rájuk szavaztam, az EP választáson, és a vármegyei listán is, mert nekem szimpatikusak, úgy gondoltam ők tudnának engem a legjobban képviselni Európában. De 2026-ban nagyon a TISZA felé nézelődök, egyetlen ok miatt, hogy végre le legyen váltva a FIDESZ. Ettől függetlenül nagyon sajnálnám a Momentumot, ha végleg eltűnne, szükség van itthon ilyen pártokra

jún. 10. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nincs.
jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, ha képesek lesznek újraépíteni magukat. Sajnos túl sok esélyt én sem látok rá.
jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Én is teljesen így érzek mint te kérdező, alapvetően a Momentum a legszimpatikusabb párt, de a Fidesz eltávolítása a legkomolyabb prioritás így én is Tiszára fogok szavazni ha így marad a népszerűségük.

Sajnálom hogy most így jártak és kiszorultak az EP-ből, de ez sajnos jól mutatja milyen erkölcsi és szellemi viszonyok uralkodnak ma Magyarországon.

Az egyetlen párt ami tényleg az emberekért dolgozik, nem kap meg 5%-ot sem. Eközben a drogos pedofil hazaáruló tolvajokra 45% szavaz, és még a nácik is kapnak mandátumot. Ez egy ilyen ország. Gratulálok magunknak.

jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Annak a pártnak lehet jövője ebben az országban, aki ki tud lépni a rendszerből. Azt kell megérteni, hogy ezt, hogy lehet megtenni. Beülni a parlamentbe, elmenni naponta az ATV stúdiójába az nem az, amivel ezt meg lehet tenni. Nagyon kényelmes lehet, nagyon biztos jövedelem, de az országra nézve, 0 hatása van. A mai pártok ezt nem értik meg. És ebbe ül bele most a Tisza is. Ők lesznek az az ellenzék, ami ma a Momentum. Ha valaki meg tudja ezen kereteket haladni és végre el tud hozni egy valódi rendszerváltást, annak lehet jövője, de, úgy, hogy bent marad a rendszeren belül, úgy egészen biztosan nem.
jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Lehet bizony Romániába, Szlovákiába. Vissza kell menni kampányolni oda. Ott a magyarellenesség trendi
jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha 2026-ban sikerül leváltani ezt a kormányt, utána lehet esélyük újraépíteni magukat. De ahhoz kellenének új, tehetségesebb arcok is a pártba, illetve valamivel jobb ötletek, amikkel magukra tudják hívni a figyelmet. Ez a kordonbontás és hasonlók nem hoznak egyetlen szavazatot sem.
jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
El se akartam hinni, hogy a Momentum és a Kutyapárt kiszorult nem kerültek be, a Mi Hazánk ledig ott van 1 képviselővel. Az pedig, hogy a FIDESZ, DK, Mi Hazánk, MSZP, meg a jó ég tudja milyen pártok mellett, a Kutyák és a TISZA teljes távolmaradásával is csak egy mandátumot szereztek a 15-ből (FIDESZ 11), az a totális szégyen. Legalább Győrt megszerezték
jún. 10. 18:07
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
5-ös vagyok, és azt még hozzátenném, mint egykori szavazójuk, hogy a NOLIMPIA-ért, igenis hálásnak kell lenni nekik. A mai viszonyokhoz, még, ha hozzáadnánk azt, hogy Olimpiát is rendezzünk, az instant államcsődöt eredményezne.
jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

A Momentum majd minden megyében bekerult a megyei közgyűlésekbe.

Pest megyében például a második legnagyobb frakció az övé a Fidesz után.

Van több polgármestere, rengeteg önkormányzati képviselője.

Ezen kívül saját parlamenti frakciója.


Én nem írnám le csak azért mert egy 4 hónapos médiahack elszipkazta a szavazókat az egész ellenzéki terfélről...

jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!