Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik Karácsonyra szavaztak...

Akik Karácsonyra szavaztak azok a város miatt vagy inkább Orbán ellen szavaztak?

Figyelt kérdés
Távol áll tőlem a fidesz és örülök, hogy EP-n az eddigi legrosszabb eredményt érték el, de én a Vitézyt támogattam. Neki vannak a városról víziói, míg Karácsonynál ezt nem látom, a bicikli utak szerintem borzalmasak, alig használják és a város távol egy Nyugat Európai zöld várostól. Alig van Budapesten sétáló övezet, az alsó rakpartot nem meri teljesen automentessé megcsinálni, hogy ne az aszfalton a 40 fokban sétáljunk, mert népszerűség veszíthet, állandóan azzal jön, hogy nincs pénz erre arra, de csomó mindenhez nem kell annyi pénz és pártpolitikát csinál ahelyett, hogy egy fasza városképet megcsináljon. Engem nem érdekel, hogy Vitézy kötődik a fideszhez egy főpolgármesteri választásnak nem erről kéne szólnia. Tőletek kérdezném hogyha Karácsonyra szavaztatok, fontosabb Orbán legyőzése, mint a város fejlődése?
jún. 10. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván akik Karácsonyra szavaztak azok a Fidesz ellen szavaztak. Mindannyian tudták hogy Karácsony szar, és hogy Karácsony mellett semmi más nem szól, semmi más érdeme nincsen azon kívül, hogy nem-Fideszes. De mégis jobb alternatíva volt mint a Fideszes jelöltre, Vitézy-re szavazni.

Ezzel próbálták gyengíteni a Fideszt, meglátjuk mennyire sikerül. Lehet semennyire.

jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Karácsony a liberális baloldal egyik fő arca, már-már ikonikus karakter, főleg a budapestiek közt. Szerintem nem csak az áll emögött, hogy Vitézy kötődik a Fideszhez, sokan szeretik a Gerit.
jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi vagyok egy Karácsony szavazóra, hogy miért rá szavazott és van e olyan város koncepciója ami neki tetszik, de a Vitézyévaz kevésbé volt szimpatikus. Ismerőseim mind Vitézyre szavaztak és nem szeretik a fideszt, de Karácsonnyal se elégedettek. Ezért is vagyok kíváncsi az ő megfontolásukra.
jún. 10. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!