Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hamarosan jönnek majd a...

Hamarosan jönnek majd a megszorítások. Mit gondoltok Fideszesek?

Figyelt kérdés
Vége a választásnak, eddig hazudtak, de most jönnek az adóemelések..stb mert májusban már elherdálták a pénzt és iszonyatos minusz van. Ugyanaz az van mint 2006-ban. Mentek majd megint utcára birkák? ;)
jún. 10. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Tudod mit gondolnak: Gyurcsány, Brüsszel, háború meg majd a Viktoristenség megsegíti őket.
jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Február az a május...

Én azt látom, hogy nagyon elindult a pénzbeszedés, amire eddig várt a nav egy hónapot, azonnal inkasszózza, pl

jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Megérdemelnél te is egy ilyen bokroslalit a ferkóval, akkor még csak nem is birka lehetnél, hanem valami fonalas moszat kb...
jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
3, Bokros idején szültem. Érzékenyen érintett, de kellett. Aztán jött orbán és nekiállt ész nélkül osztogatni. Nagyon kellene Bokros, mert kva nagy kakiban vagyunk.
jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy semmiféle érdemi lakossági megszorítás nem jön. Ellenkezőleg, szerintem a 2026-os választások előtt lesz megint valamiféle "cukorkaosztás".
jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Meglátjuk. ;). Csak az a baj hogy májusban az éves költségvetés eltűnt, mínuszban van. Ha így folytatják szigorítás nélkül akkor államcsőd.
jún. 10. 12:37
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem május, február. És nem a ktgv, hanem már a tervezett hiányt is felélték.
jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 Ilyen költségvetési helyzetben nehezen képzelhető el, hogy ne legyen valamiféle megszorítás.
jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!