Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kaptam a választáson meg...

Nem kaptam a választáson meg a szavazólapot, amin a béke vagy a háború közül lehetett volna valasztanom. Más is járt így?

Figyelt kérdés

Az újságokban, TV-ben, plakátokon azt olvastam, hogy a vasárnapi választásokon a háborúról és a békéről lehet majd szavazni. Még Orbán is ezt mondta, erről szavazunk.


De semmilyen ilyen szavazólapot nem kaptam.


Mit lehet ilyenkor tenn?



jún. 10. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Már semmit nem lehet tenni, vége a választásnak.
jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, úgy tűnik,hogy Magyarországon már semmit sem lehet tenni, hacsak nem vagy tagja a NER bűvkörének.
jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos igen, ezen a választáson nagyon nem a háborúról vagy békéről döntöttünk. Emellett érdekesnek találom, hogy Orbán a győzelmi beszédét sem erre a témára hegyezte ki, hogy huh! De jó, hogy nem lesz atomháború, nem hal meg az a sok millió ember, akit befenyítettem ezzel az egyértelmű ostobasággal!
jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3:

Pedig azt hittem, hogy ha egy világméretű/régióß háborús konfliktus alakul ki, akkor majd a szembenálló feleknek Orbán megmutatja a zemberek akaratát, és megmondja hogy mi nem akarunk háborút. És akkor minket kihagynak a háborúból, vagy a kedvünkért akár béket is kötnak majd. Hiszen nem hagyhajtják figyelmen kívűl 9 millió ember akaratát..

jún. 10. 10:57
 5/11 anonim ***** válasza:

"Az EU területe több mint négymillió km², lakossága 448,4 millió fő."

Marginális a részesedésünk európában és ez a súlyunkat is meghatározza.


Europai parlamenti és önkormányzati választások voltak, nem a háborús részvételről kellett szavazni. Te vagy trollkodsz vagy ennyire hü...-vagy.

jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ő csak komolyan vette, amit a nagy ember mondott, és mostantól már halkabban fog mondani.

jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem téged átbactak. Nem szóltak neked a szavazóbizotságból hogy fordítsd meg azt a hosszú papírt? Annak a hátulján volt az általad keresett rublika :)
jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amit egyébként Magyar Péter is mondott: nem gyanús, hogy 3 országban van háborús vészhelyzet? Oroszországban, Ukrajnában és Magyarországon? Még az Oroszország mellett lévő országok, akik joggal félhetnek (Balti államok, Moldova, stb), még ott sincs ilyen brutális vészhelyzet, mint nálunk.
jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8:

Nálunk vészhelyzeti kormányzás van a migránsok óta. Mindig van miért vészhelyzetben élni. COVID, most háború :D :D


Szerintem már örül a Fidesz, ha van lehetőség valamitől rettegésben tartania a szavazótáborát. Csak jó sokat kell mondani, hogy még a csapból is ez folyjon :D :D


Ha meg ezek éppen nincsenek, akkor ott az alap "vészhelyzet": Soros, Gyurcsány, Brüsszel


Kár, hogy nincs olyan mint régen, hogy a közterületen hangszórókból jön a kormánypropaganda, ha akarod, ha nem. Az de jó lenne még :D :D


Ennek kiépítését pár törvénnyel be is lehetne vezetni úgy, hogy ez a polgárok "védelmét" szolgáló vészhelyzeti tájékoztató rendszer. És naponta 3-4 alkalommal elharsognák, mi az ami veszélyeztet minket. De persze nyugodjunk meg, mert a kormány megvéd minket mindentől.

jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 a gendert kihagytad!!! A nemváltós ovisokat is.

Egyébként szomorú, a kormány tényleg évek óta uszít valakik ellen, és félelmet kelt a magyarokban. Borzasztó.

Hát igen, meg ugye a gyerekvédelem is ezt jelentené... hogy nem okoz szorongást a kisgyerekeknek.

jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!