Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely - a legjobb...

Karácsony Gergely - a legjobb ellenzéki politikus! Egyetértesz?

Figyelt kérdés

Én is úgy feküdtem le aludni, hogy vesztett. Erre ma arra kelek, hogy kiderült: nyert. 😅

Örülök a győzelmének, mondom ezt úgy, hogy annak is örülök, hogy Miskolcon a Fidesz nyert.


Jól sikerültek a választások az én szemszögömből!


jún. 10. 08:40
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
30 szavazat
1 2
 1/13 hypno ***** válasza:
15%

Karigrinél fényévekkel jobb ellenzéki politikusok vannak. Még Magyarországon is.


Egy dologhoz viszont vitán felül ért. Konszenzust tud teremteni különböző dolgokról homlokegyenest mást gondoló emberek között.

Ez azért nagy dolog.

jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Én nem nagyon bírom, nagyon biztonsági játékos. LMP kettészakításában, ami akkor még egy igéretes párt volt nagy érdemei vannak.Akkor is a dk mszp vonalat választotta. Ha az az LMP akkor nem szakad nem lett volna ez a két harmados korszak.
jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb, de a legkisebb rossz. Következőnek remélhetőleg már kiállítanak egy normális jelöltet.
jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
#2 vagyok. de azt sem mondom, hogy a legrosszabb. szóval nekem ok hogy ő lett, de vitézy is ok lett volna kb. csak ott nem tudhatjuk mennyire hajolt volna ve a fidesznek. a karácsony legalább ezt nem teszi.
jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Karácsony adott nekem egyszer egy autógrammot. Szóval rendes volt velem.
jún. 10. 08:48
 6/13 A kérdező kommentje:

Én kértem tőle, mikor itt volt Miskolcon. 😅


Amúgy belenéztem a Puzsérral való vitába, keményen megállta a helyét.

jún. 10. 08:49
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

#4.

Abból ítélve, hogy Orbán beállt mögé biztos volt köztük megegyezés.

Elvégre elégettek több száz milliót a kampányra, nem a semmiért...

jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#2


Erről az LMP-s dologról semmit sem tudok.

jún. 10. 08:49
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Volt egy pont amikor az LMP egy friss párt volt pont azt monták mint most a tisza, hogy se Gyurcsány se Fidesz, hanem valami új. Tele voltak fiatal tehetséges arcokkal. És akkor a Karigeri meg mások elcsábultak a sötét oldara, mert Bajnaival esélyesebbnek látták a kormányváltást és a pozíciókat. KB mintha ma a fél tisza beállt volna Gyurcsány mellé az összefogásba és szakadna a párt.
jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem
jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!