Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk miért szerepelt...

A Mi Hazánk miért szerepelt ilyen gyengén az EP választáson?

Figyelt kérdés
10-15% közé várták őket előzetesen, ahhoz képest éppen bejutottak az EP-be.
jún. 10. 08:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#9 Az igazság szerintem valahol a kettőtök álláspontja között van. Kicsit kattos egy csapat és tény, hogy azok is támogatják őket, akiket a romák nem hagynak élni vagy igazából hagynak, csak a saját nyomorúságuk okát jobb híján bennük keresik, de az is igaz, hogy vannak nagyon jó meglátásaik, és alapvetően nem rossz szándékú emberek, csak kicsit kattantak vaaaagy rafináltak. :D

"Nem elszórni csak propagandára évi 100 milliárdokat." Ezzel az eggyel abszolút nem értek egyet és azt nem tudom felfogni, te hogy gondolhatod ezt így. Ott van előtted a példa 98-2002, volt erre próbálkozás, azonnali bukással járt. Ez muszáj. Ez az, amit le kell tudni nyelni, hogy erre ennyi pénzt el kell égetni. Minden másban egyetértünk, figyelj, de ezt csak attól a kormánytól követelném, akiknek igazából a bukását akarnám/várnám és megkell értened, hogy az, ki ezt követeli, akitől ezt átvetted, másoltad, Ő is ezt szeretné, a kormány bukását és ezért mondja, nem azért, mert nem látja, hogy ennek van értelme. Ennek nagyon is van értelme. Ha és amennyiben én kormányt szeretnék váltani valószínűleg ezt követelném, de ha arra sikerül, akire gondoltam, akkor tőle viszont nem hogy eltűrném, elvárnám, hogy erre költ és elkölt akár ennyit is. Ha nem teszi, jön vissza az előző, ahogy történt 2002-ben!


Azt kell belátni, hogy ez a kormány az elmúlt évtizedekből tanulva politizál. Minden, magára veszélyt jelentő hibát kijavított, amit előtte elkövettek és amit Ő maga elkövetett. Azt lehet követelni, hogy csinálja jobban a dolgokat, vagy ha nem, akkor 4 évente nyílik lehetőség arra, hogy elzavard a p....ba, de azt nem lehet követelni tőle, hogy hibázzon, mert nonszensz. Antall-kormányból megtanulhatta azt, mi van, ha egy pártban több irányba cikáznak a meglátások, ha nem egy a meglátás egy az irány. Horn-kormányból megtanulta azt, mi van, ha nem figyelsz eléggé az ellenfeledre. A saját, első kormányzása alatt megtanulta azt, mi van, ha nem költesz eleget propagandára, ha nem uralod a médiát. Göncz Árpádról pedig talán a legfontosabb tanulságot tudta levonni, mi van, ha a köztársasági elnök nem hű hozzád mindenben.

jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
11, ebben van valami, persze hatékony a propaganda, és akár elfogadható lenne,ha a kormány célja jó lenne, az ország fejlesztése lenne, és jól kormányozna, éslenne elég pénz. Csakhogy a kormányok célja eddig mindig maga a hatalom megtartása volt, vagyis értelmetlen mind a kormábyzás,mind a propaganda, nem az ország, csak a párt érdeke. És ott van MP, pénz nélkül is berobbant. 2002ben azért jöttek akomcsik, mert a fidesz nem söpörte ki őket. Azt is meg lehetett volna tenni , kötelessége lett volna. És nem kormányzott jól sem. A kormány egy hatalmas válság idején, mikor nincspénz,elköltött majd 1000 milliárdot egy mobilcégre,csak hogy megszerezzen adatokat... nehogy már ezek szükségesek legyenek. Ha meg elvesztik a választást,később úgyis visszajönnének. Lásd 2010.
jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én ma döntöttem el, hogy mindig a mihazánkra fogok szavazni, amég csak léteznek. Beszélgettem ismerőseimmel és ők annyit látnak a Tiszába, hogy végre valaki, akivel megdönthető a kormány és akire fel lehet nézni, ezzel szemben félnek a Mihazánktól, hogy háborúba küldené őket, meg nácik, szóval ki tudja mit tennének.


Ilyen szellemi kútmérgezés mellett (ahogy puzsér mondaná), abszolút értem, hogy miért nincs a Mihazánknak több szavazata.


Egyszerűen a legtöbb ember hülye mezei lény, aki bele sem gondol, hogy mik állnak a dolgok mögött, utánuk sem néz. Én nem tudom, hogy ezek a véglények honnan tájékozódnak.


Az utóbbi egy hónapban viszont több gyűlöletkeltő emberrel találkoztam, aki szidta a Mihazánkat, mint amennyi gyűlöletet valaha keltett ez a párt.


Sajnálom, hogy ennyi butával kell élnem ebben az országban. Emiatt a sok kétbites miatt nem tudunk haladni, pedig Laci rendbe rakná az országot. Ebben biztos vagyok.


Mondjuk az én szememben minden libsi bűnös, mert fegyvereket küldenének ukrajna segítésére, ergo közvetetten, de háborúpártiak, sokan öntudatukból kívül is. Laci pont ez ellen dolgozik, hogy ne legyen ennyi tudatlan, de az emberek imádnak álomvilágban élni.

jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, a nem létező nácizmus nagy visszatartó erő, tényleg ostobák a választók. Ez eleve hazugság, de ha így lenne, Gyurcsányék kommunisták, sokkal több áldozatuk holt, az nem volt probléma... elképesztő hogy nem az a baj, hogy mondjuk elloptak 1000 milliárdot egy évben, hanem az hogy náci meg fasiszta... meg van e rajta sapka.
jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!