Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én sajnálom, hogy a...

Csak én sajnálom, hogy a Momentum és a Kutyapárt nem kerültek be az EP-be?

Figyelt kérdés
Bezzeg az euroszkeptikus MHM ott van...

jún. 10. 08:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Nekem ez tetszik a legjobban, hogy az ilyen semmirekellők nem képviselik már Magyarországot külföldön.
jún. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Minek fogtak össze a Dkval?


Maguknak köszönhetik.

jún. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Én is sajnálom Donáth Annát, Cseh Katalint, és Le Mariettát, olyan kis cukker csajszik, az EP-ben lenne a helyük.
jún. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
A Kutyákat én is beszavaznám oda, a Momentum számomra érdektelen.
jún. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A momentumért nem kár, az mkkpben lett volna potenciál, de őszintén, tudsz idézni egy gondolatot is Le Mariettától?
jún. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A momentumot nem sajnálom. Azért eléggé súlytalan az itthoni politikájuk.


A kutyákra már inkább kíváncsiblettem volna.

jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Karizmatikusabb listavezetot kellett volna a Kutyaknak inditani. Bar en igy rajuk szavaztam, de nem azert mert az a no meggyozo lett volna
jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kutyapárt: Talán sajnálom. De az önkormányzati választásokon jól teljesítettek, és eleve az önkormányzati kampányra feküdtek rá jobban.


Momentum: Hallgattak Gyurcsányra, amikor azt harsogta, hogy "összefogás". Ő bajuk!

jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6

"A momentumot nem sajnálom. Azért eléggé súlytalan az itthoni politikájuk."

Hát és pont nem itthoni választásról volt szó.

Amúgy mindenki másnak is. Pont arról van szó, hogy parlamenti képviselőknek nincs hatásköre. A legtöbbet pont ezért lehet az EP-ben tenni, ahol a legtöbbet az ÖSSZES párt közül a momentum dolgozott.

jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Hát és pont nem itthoni választásról volt szó."


Jó, de a választónak arra van rálátása.


Tök más példa: Amerikai elnökválasztás. Az átlag amerikai élete sokkal jobban múlik azon, hogy melyik államban él, mint hogy ki az elnök. Az amerikai elnökválasztás viszont kritikus pont a világpolitikában. Az átlag amerikai választó, aki dönt erről, viszont a világpolitikára pont annyira nem lát rá, mint az átlag magyar választó.

jún. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!