Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi bajotok van Kari Gerivel...

Mi bajotok van Kari Gerivel és pontosan mit vártok Vitézytől?

Figyelt kérdés

jún. 10. 00:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

1. Nem látok, nem tapasztaltam semmi fejlesztést Budapesten.

2. Cserben hagyott volna minket, mert elment miniszterelnök-jelöltnek

3. DK van mögötte

4. Biztos jó ember, de mint politikus nekem súlytalan, erőtlen, erőltetett. Érezhető hogy sokszor színészkedik.


Vitézytől azt várom el, ha nyer hogy kezdje el a programját véghez vinni. És tájékoztasson minket róla folyamatosan hogy milyen állapotban van.

jún. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Nagy részük aki Vitézyre szavazott azért tette mert azt mondta a vezérük, hogy rá kell. Az már nem vetett fel kérdéseket bennük, hogy LMP-s, és az LMP a Fidesz szerint háborúpárti.
jún. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Az a bajom Karácsonnyal, hogy a lipsik őt támogatják. Ilyen egyszerű. Ami a lipsiknek fáj, az nekem jó.
jún. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
A Fideszes szavazók nagy része agyatlan NPC. A gazdájuk megmondta, hogy Vitézyre kell szavazni, és rá szavaznak.
jún. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi. Szépen összefoglaltad, még ha nem is mindennel értek egyet. Még annyi, hogy Vitézy eddigi tevékenységét ismered? Azzal elégedett voltál, vagy eddig nem hallottál róla?

#2,#4! Dehát Budapestről az a hír járja, hogy ellenzéki város, mások meg nem szavazhattak.

#3!Neked is köszönöm, hogy bemutattad a tipikus agyatlan fidesz szavazót😁

jún. 10. 00:52
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
#5 igen, teljesen megujitotta budapesti közlekedés arculatát minőségét. Nem tudom éltél-e a BKK előtt, az valami borzalmas volt…
jún. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6! Persze, hogy éltem. Én pont onnan emlékszem rá, hogy soha nem szidtam annyit a tömegközlekedést, mint az ő vezetése alatt. Akkor jártam utána, hogy ki ez az ember és kapcsoltam el a tévét, amikor csak megláttam. A tömegközlekedés nevéből adódóan (tömeg), sose lesz az igazi, de ma sokkal kevesebbet szidom. Szóval nálam pont ellenkezőleg van, mint sok Karigeri ellenesnél. Nekik mindegy, csak ne Geri legyen. Nekem nem mind1, de nem ragaszkodom Gerihez, de Vitézyvel szemben bárki indulna, nálam ő nyerne. Csak ne Vitézy.
jún. 10. 01:19
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Semmi.

Vitézy remélem veszít. Ne legyen fideszbohóc legalább a fővárosban...

jún. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Karácsony a Fidesz-DK-MSZP nagykoalíció ügynöke, ezt azért már szépen bebizonyította zuglói polgármestersége alatt. Elnézve az új Közgyűlés várható összetételét, most is ez lesz.
jún. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem Budapesten lakom, de Karácsonyra az autó(s) ellenessége miatt nem szavaznék.
jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!