Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem mennek el az emberek...

Miért nem mennek el az emberek szavazni?

Figyelt kérdés
Alig 60% a részvételi arány. Azzal a 3.5 millió emberrel mi van?

jún. 9. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
agyhalottak...
jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

De minden hétvégén dolgozol?

Lehet pihentek, lazítottak valahol.

jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem érint, így nem mentem el. Az én életem teljes mértékben független az aktuális kormánytól.
jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
élettelenek vagy bódútak
jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem kötelező, én ma játszottam gépen délelőtt, most meg Forma 1-t nézek :)
jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Ennyi eszed van
jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Sokan reggeltől estig dolgoznak ilyenkor is, pl. Aldi, Lidl, Tesco stb. reggel 7től este 7ig nyitva van és nincs váltás, plázák, bevásárlóközpontok, éttermek, kocsmák, cukrászdák, fagyizók, pékségek is nyitva vannak estig, a 9-10 órás nyitás előtt meg gondolom nincs kedvük sorban állni szavazásnál. A kórházakban is dolgoznak nyilván, meg a gyógyszertárakban, a vasutasok, buszsofőrök, villamosvezetők is dolgoznak egész nap. A gyárakba is mennek 12 órázni ahol folyamatos műszakban dolgoznak. A megoldás az lenne ha munkaszüneti napot rendelnének el a szavazás napjára, illetve a kritikus szférában dolgozók levélben is szavazhatnának, ez így lenne fair.
jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Ja meg sokan, akik nagyvárosban albérletben vannak, nem arra a lakcímre vannak bejelentve, hanem a szülői házba, és nem feltétlen mennek haza ezért.
jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Nekem pl. 5ig programom volt, pont lesz_rom hogy 7ig lehet szavazni, 2 órát hétvégén már csak hagyjon pihenni a politikai propaganda. Kösz.
jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Van aki lusta,nem érdekli,nem foglalkozik a politikával,már nem bízik senkiben, elfordult, és van, aki "csak" szurkol, de nem megy el szavazni, akkor például különböző betegségek, ami a "nem érdekel", alkoholisták, depressziósak.. sőt talán még túlélők, akik éhesen töltötték, ma is a napjaikat, és nincsenek azon a szinten, hogy valakiket 10 millas fizetéshez juttasson havonta, míg az ő kenyere keserű.
jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!