Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire féltek a háborútól,...

Mennyire féltek a háborútól, attól, hogy Magyarországot fenyegeti?

Figyelt kérdés

jún. 9. 17:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
93%
#19 Ilyet nem szoktam mondani, de az ilyen ny#omorékok miatt mint te, meghaltak ismerőseim a magyar egészségügy "vendégszeretete" során, kizárólag csak azért, mert a FIDESZ kormányzása alatt csak előre megyünk...
jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
51%
Trust me bro szindróma. :D
jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
85%
A nato-t senki nem meri megtámadni. Nincs félnivalónk, jó helyen vagyunk.
jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#21 Szomorú, hogy ilyen előfordulhat, de sajnos egyre gyakoribb eset.


Ezek a szerencsétlenek meg ezért j

is Gyurcsányt okolják.

jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

Mi van csicskák be optátok csúsztok már a taknyotokon ? :D :D Most pofázzatok gyurcsanyisták, meg tiszavirágok, mindenhol győzött a Fidesz övéké az első hely ! Ha átváltanák a szavazat számokat parlamenti választásira, akkor meglenne a 2/3 is :D Muhahahahhahahhaaa, bohócok :D


Tudom majd 26-ban megmutatjátok, aha :D jó dühöngést addig is. Legszebb öröm a káröröm :D

jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Én személy szerint teljesen elégedett vagyok Tisza szavazóként!

Azt vágod, hogy a szavazatok kevesebb mint 50%-át kapta a stílusod által is minősitett kormányod?

jún. 10. 10:51
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Stílust ne kérj számon, csak visszaapjátok a kölcsönt :D Legyél elégedett, tudom az ezüst is fényes. Igen nyilván látom, hogy 50% alatt van, de a győzelem így is úgy is megvan és a lényeg az. Nagyon súlyos válságok lemondások botrányok után ez az eredmény is csodás amit a Fidesz elért, ennek ellenére elért. Senki nem kérdi a győztestől mennyivel, csak azt hogy ő áll a dobogón.


Megvan ugye, az is hogy pár száz szavazaton múlik Karigeri győzelme is, ott is számítani fog ez? Nem. 1 szavazattal is ha többet kap ő a polgármester, ez ilyen játék.

jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

#27 Remélem, hogy megszűnik a munkahelyed, vagy leépítenek, esetleg a fizetésed nagyobb része átavanzsálódik állami támogatássá.


Akkor legyél vidám te féreg. :)

jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Vidám is vagyok, az év eddigi legszebb napja :D Sírjanak csak az ellenzékiek , magyarázzák a bizonyítványt .
jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

rettegünk 😅😹😹🤡

üdv Dublinból

jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!