Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire féltek a háborútól,...

Mennyire féltek a háborútól, attól, hogy Magyarországot fenyegeti?

Figyelt kérdés

jún. 9. 17:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
9 én nem leszek a fronton abban biztos lehetsz.
jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
10 nem fog, mert fidesz szavazó, te szerencsétlen azért maradt itt mert nem a gyurcsányisták nyertek.
jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%

Háború? Oszt milyen háború? az Osztrákok mit szólnak ehhez? Vagy a Svájciak, Norvégok,stb..

a háború egy baromság...a NATo qurvára unatkozó vezetői keverik a szart, de valójában ők is félnek...ha itt atom lesz, hová mennek? És mivel? És ott meddig bírják?

jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
87%

#12 Olyan vicces, hogy 14 év fideszes kormányzás után is Gyurcsány a mumus. :D


Úgy, hogy jelenleg kb. 10%-ra mérik. :D


Kevés volt 4 db. 2/3-os győzelem, hogy végre elszámoltassák azt a galád Gyurcsányt?

jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
87%

Jelenleg semennyire. Ha az ukránok elbuknak és az oroszok nyernek, vagy az oroszok diktálják a béke feltételeit, - mint amit a fidesz szeretne - akkor el fogok kezdeni félni, mert annyival közelebb lesznek az oroszok.


És aki azt hiszi hogy amennyiben az oroszoknak jópofizunk meg benyalunk nekik, akkor majd nem jönnek tovább, az fogja az első golyót kapni.


Ha tényleg béke lesz, de oroszok által diktált módon, akkor elhagyom magyarországot. Az én meglátásom szerint - ne legyen igazam - az oroszok által diktált béke legjobb esetben is pár éves tűzszünet jelent. Utána folytatódik a dolog, csak orosz gazdaság és sereg kicsit magához tér idő közben, ukrajna csatlakozik az unióhoz, és mennek a mi katonánk is védeni az akkori unió területét.


Én meglátásom szöges ellentétes a fideszével. Szerintem az egyedüli hosszú távú megoldás hogy nekünk ne kelljen háborúzni, az ha továbbra is az ukránokat használjuk élő pajzsnak, azonban ehhez megadjuk amire szükségük van.


De én nem vagyok szakember vagy politikai elemző. Csak saját vélemény. Lehet velem egyetérteni vagy vitatkozni.

jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
64%
13 ezeknek már rég kész az atombunker, nem egy nem kettő. Nézz már körül kicsit kik és hol és mennyiért építenek bunkereket. Szerinted miért ölnek bele végtelen milliárdokat? Most nem a kis prepperekről beszélek akik a hátsó kertben ásnak gödröt hobbiból. Csak egy picit kéne összefüggésekben gondolkodni. Ez nem egy új Lambó meg egy új magánrepülő,úri huncutságok, hatalmas atombunkereket építenek.
jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Szikszai.B ***** válasza:
93%

#16


Kik, hol, és mennyiért építenek atombunkereket?

jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

#16 Ezért épült bunker Orbán hatvanpusztai birtoka alatt?


Az átlag magyarnak pedig nem biztosítanak óvóhelyeket?

jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
47%
17 nézz utána légyszíves, nem én vagyok a netes kereső.
jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Szikszai.B ***** válasza:
93%

#19


Azt hittem, kapok válaszokat, ha már egyszer állítottál valamit.

jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!