Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony és Vitézi hogy...

Karácsony és Vitézi hogy kerültek egyáltalán polgármester jelöltnek be? Én nem szavaztam egyikre se hogy bekerüljön jelöltnek ti igen?

Figyelt kérdés
jún. 9. 12:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"volt képviselőjelölt ismerősöm"

Nekem meg van. És?

jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11.

akkor tudod hogy hogy került oda

jún. 9. 15:22
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Úgy, hogy összegyűjtött elég támogató aláírást ahhoz, hogy indulhasson. Erről beszélek. De amikor megvolt neki az elegendő aláírás, akkor hozzám már nem jött, hogy én is írjak alá neki, mert fölösleges lett volna.
jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
szóval nem az nyer aki a legalkalmasabb főpolgármesternek;; hanem aki a leg agresszívebben gyűjti a szavazó cédulát!
jún. 9. 19:21
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

Nem.

Az indulhat egyáltalán a választáson jelöltként, aki előtte elég támogató aláírást összegyűjt. És ehhez egyáltalán nem kell agresszívnek lennie.

Aztán meg magán a választáson az nyer, akire a legtöbben ikszelnek.

jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Persze! Még gondolom még mindig mesefilmeket nézel.
jún. 9. 22:18
 17/17 anonim ***** válasza:

"Én nem szavaztam egyikre se hogy bekerüljön jelöltnek ti igen?"

Én se. De a Józsi bácsi igen, meg a Mari néni, meg a Géza sógornője, meg a Gizike a 11-ből, meg a sarki boltos... soroljam még? Név szerint kell az összes? A választási irodában hamarabb adnak róla egy névsort, ha annyira akarod.

jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!