Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akiknek már 2014-ben elegük...

Akiknek már 2014-ben elegük volt a Fideszből azok most hogy érezhetik magukat?

Figyelt kérdés
Már a 2014-es választások után is találkoztam több dühös,csalódott vagy kiábrándult emberekkel,akik nem örültek hogy a Fidesz megnyerte a választásokat.Jobban örültek volna ha a Jobbik vagy az MSZP nyerte volna a választásokat.Viszont azóta eltelt 10 év és még mindig a Fidesz van hatalmon.Milyen érzés lehet ez a csalódott,dühös embereknek?Hogy viselik hogy még mindig egy olyan párt kormányoz,akit ők nem akarnak?

jún. 9. 11:06
A kérdező szavazást indított:
Nem tudom megszeretni a Fideszt hiába kormányoznak már 14 éve
Már beletörődtem hogy a Fidesz kormányoz akármi történik
Engem már nem érdekel mert azóta elhagytam az országot
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Külföldön, külföldön érezzük magunkat... otthon.
jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
2014-ben még rájuk szavaztam, azóta átálltak Putyinhoz és mérgezik az országot a gyűlöletkeltéssel.
jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Én már leszarom az egészet. 2014-ben megmondtam, hova fog ez az egész vezetni. Élek ahogy tudok és közben nézem ahogy romba dőlt az ország. Nincs már magyar nép, csak birkák akikért nem kár.
jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Egy jó részük már nincs itthon. 2014-ben már látszódott mi lesz ebből az egész Fidesz rendszerből, akiknek eszük volt, azok szépen lassan leléptek külföldre.
jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Már 2010-ben is elegem volt (előtte nem szavazhattam/nem volt véleményem)
jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!