Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan döntsek hogy kikre...

Hogyan döntsek hogy kikre szavazzak a tömérdek jelölt közül a helyi önkormányzati képviselőjelölt választáson ha egyiket sem ismerem és túlnyomórészt pártfüggetlenek a jelöltek?

Figyelt kérdés
Próbáltam rákeresni googlen a nevükre, de ha ki is dobott bármi információt róluk az is összesen annyi volt hogy mit dolgoznak, szokványos céges hirdetések ahol épp szerepel a nevük mint elérhetőség ezért a google kiadta, de semmi politikai dolog ami alapján dönteni tudnék. Mit tanácsoltok?

jún. 9. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne szavazz egyikre se.
jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem volt bemutatkozás?

Nálunk, a Művelődési Házban, minden választás előtt közösen mutatkozik be az összes önkormányzati jelölt; polgármester- és képviselő jelöltek is. Lehet tőlük kérdezni is.

Még legutóbb is megtették, amikor csak egy polgármester-jelölt volt és éppen annyi képviselő-jelölt, amennyit meg lehetett választani.

Náluk szoktak lenni az ajánlóíveik is; sokan ott írják alá, a rendezvény után.

jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Amennyiben volt ilyen bemutatkozás, én sajnos lemaradtam róla.


#1 Miért az a legjobb megoldás? (Nem vétózni akarom a válaszod, csak kíváncsi vagyok a gondolataidra. Én például azért gondoltam hogy akkor inkább nem szavazok senkire se mert mi van ha véletlen pont olyan emberre szavazok akinek a értékrendje és céljai ellentétesek az enyémmel. Viszont ugyanez megakadályoz abban is, hogy olyanra szavazzak akinek az értékrendje és céljai megegyeznek az enyémmel.)

jún. 9. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!