Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem őszinték a képviselő...

Miért nem őszinték a képviselőjelöltek a választásokkor?

Figyelt kérdés

A településünkön két tábor alakult. Fideszes és ellenzéki, de szinte mindenki függetlenként aposztrofálta saját magát a kampányában.

Miért nem merik felvállalni mindenhol őszintén, hogy hová is tartoznak valójában?

Ha nincs egy szóbeli bemutatkozós rendezvény, akkor fogalma se lenne a választóknak, hogy ki-kivel is van valójában. Ekkora egy hazugláda bandát, felháborító. Még jó, hogy így legalább "nem tájékoztattam, de szerintem jók lesznek és lesz miért kimenni a pályára és ne legyen tánc, legyen tánc, meg legyen beparkosítva minden, a házak, a kátyú meg mondjon le, mert siralmas".



jún. 5. 05:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz: mert mindkét oldal vállalhatatlan.
jún. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert szerintük a másik gyepálásából kell álljon egy kampány.
jún. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fideszes vagy DK-s lennék, én is szégyellném bevallani.
jún. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki független, attól még támogatják pártok és független marad. Az én településemen egy tényleg független személy van, aki már akkor független volt, amikor a pártok nagy része nem is létezett és rendszerint beállnak mögé az ellenzéki pártok, akárcsak egy részük is.


Persze a fideszeseknél hűségesküt kell tenni, szóval ott más a helyzet, de tényleg van, aki független.

jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt is el tudom képzelni hogy sokan őszinték a kampàny alatt. Aztàn bekerül a székbe és arcon bssza a bürokràcia magas foka, hogy sokszor egy civilben 20 perces emailt megírni 3 ember 2 heti fizuja és a két hét időben amíg tökölnek rajta csak hogy biztos ne írjanak olyat amit megbànnak késöbb.
jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden pártot, még a Fideszt is többen utálják, mint ahányan kedvelik, így ha felvállalnák, több szavazatot vesztenének, mint ahányat nyernének.
jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!