Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely mit tud...

Karácsony Gergely mit tud felmutatni a főpolgármesteri regnálása alatt? Mit tett le az asztalra 5 év alatt?

Figyelt kérdés

jún. 8. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Ahhoz képest a síkideg Orbán igyekezett anyagi csődbe taszítani a fővárost, Karigerinek sikerült ezt megakadályozni.

Ezen kívül számomra, aki mondjuk 3-4 havonta jár budapesten, feltűnő a változás, egyre család- és gyerekbarátabb a város, egyre több kultúráli programlehetőség van.

Ami viszont zavar, hogy tele van a város migránsokkal. Indiai, vietnámi, arab, kínai emberekkel van tele a város, sokszor nemhogy magyarul, de még angolul sem tudnak. Pedig úgy rémlik, hogy Magyarország elutasította a migrációt.

jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez kevés,mint mackósajtba a brummogás.
jún. 8. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Google a barátod!

[link]

jún. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es: Nem teljes listának szántam, hanem mondtam pár dolgot, amit én érzékelek. Ha bővebb listát szeretnél ott van az 100 pontos felsorolás, amit a 3-mas írt.
jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

800-szor kifejtettük már vagy 200-an csak itt, - ezen a weboldalon!

Vedd a fáradtságot és keressél rá az utóbbi idők válaszaira!

jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

#2

Húha, a 80-as évek telefonáltak egy tárcsás telefonon, hogy kérik vissza a poénjukat. Rohadtul nem vagy jópofa.

jún. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Nem csinált semmit! A következő 5 évben sem fog!



Hát látjuk, hogy semmi előnyöset nem csinált...

jún. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Úgy látszik a budapestiekre nem hatott a hazugság propaganda, és még a visszaléptetéssel sem sikerült a Fidesz terve. Szerintem ideje elfogadni a vidéki agymosottaknak, hogy jó kezekben van Budapest :)


UI: a gyengébbek kedvéért: nem minden vidéki agymosott, hanem a hozzászólásomat azon vidékieknek címzem, akik azok

jún. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

#7

Ha nem tetszik, el lehet innen költözni.

jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!