Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan ennyire sok embernek...

Komolyan ennyire sok embernek nem esik le, hogy Vitézy és Magyar is a fidesz bábjai, akik azért vannak, hogy a megvezethető ellenzékiek közt mégjobban szét legyenek osztva a szavazatok?

Figyelt kérdés
jún. 8. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Téged megvezették rendesen.

Magyar egyik oldalhoz sem tartozik. Ő inkább jobb oldalinak tartja magát, attól még nem fideszes...

jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Vitézy a fidesz embere. MP még nem, de csak idő kérdése. Ő lélekben kőfideszes a családja is be van kötve a fideszbe, ha majd tesznek neki egy jó ajánlatot simán megegyezik a fidesszel. És ez a durva, hogy mennyire istenítik őt a tiszás szavazók. Ez az ország menthetetlen. Engem már nem is érdekelnek a választások, kivonom magam a politikából.
jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 felkelhetetle ***** válasza:
55%

MP a magyar történelem legnagyobb lejáratását kapja, míg Vitézy mellet a Megafon kampányol. MP kizárt, hogy Fideszes legyen.

Vitézy pedig a Fidesz jelöltje, ennek ellenére, sokkal több haszna lenne a városnak vele, mint Karácsonnyal, ő egész életében a városvezetésére készült. Lehet mérlegelni, csak egy kérdés van: jobban utáljuk a Fideszt, mint amennyire szeretnénk, hogy a város fejlödjön? Majd holnap kiderül, melyik opciót választják az emberek.

Én azt gondolom, ha a kormány olyan korrekt szakemberekből állna, mint Vitézy, sokkal jobb hely lenne ez az ország.

jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16%
Engem totál nem érdekel, pedig utálom a FIDESZ-t, de a DK-t még jobban… ezért még könnyebb lesz Dávidra szavazni.
jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!