Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony szavazók, hogy...

Karácsony szavazók, hogy látjátok, van bármi esélye Karácsonynak győzni?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy Partizánon pl. kommentekben szinte mindenki Vitézyvel van. Közben a metropol meg a többi Fidesznyik propaganda keményen és célzottan mozgósítja híveit. Utcán az emberek, ismerőseim, s mindenki körülöttem Vitézyre fog szavazni...


Én őszintén nem látok semmi esélyt Karácsonynak. Kiváncsi vagyok, hogy ti ezt hogy tippelnétek/mit éreztek.



#Sajnos Karácsony veszíteni fog #Szerencsére Karácsony veszíteni fog #Sajnos Vitézy veszíteni fog #Szerencsére Vitézy veszíteni fog
jún. 8. 20:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De Tarlósnak nem voltak ellenzéki szavazói, most meg csomó ellenzéki is Vitézyt támogatja. Mindenesetre, ha a nézőpont megint ennyire mellélő, akkor nagyon elássa magát.
jún. 8. 22:00
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"De Tarlósnak nem voltak ellenzéki szavazói"

Karácsony 2019-ben abszolút többséggel nyert, az ellene indulókra összesen sem szavaztak annyian, mint rá. Karácsonyt jelenleg is 50% körülre várják, még a fideszhez húzó Nézőpont is 45%-ot "mér" neki 4,5%-os hibahatárral, tehát simán benne van hogy megkapja a szavazatok felét. Ha megvan neki az 50%, márpedig szinte biztos hogy megvan, édes mindegy hogy a többi jelölt szavazói kik közül kerülnek ki, illetve hogy a szavazatok szétosztódnak-e több jelölt között, vagy sem.

Ráadásul Vitézyt a fidesz már nyíltan támogatja, Magyar pedig éppen ma tartott egy fidesz ellenes gigatüntetést Budapesten.

Itt valami nagyon nagy fordulatnak kell történnie, hogy ezt Karácsony elveszítse. Maximum azt tudom elképzelni, hogy Vitézy nagyon megszorongatja.

jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#11

A csomó ellenzékit már elriasztotta a Fidesz.

jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#11: rosszul látod.


Ez egy politikai megrendelésre, sietve készített felmérés, amikor sokakhoz még el sem jutott a hír, hogy Szentkirályi nem csak visszalépett, de a Fidesz Vitézy támogatására szólította fel a szavazókat.


Ez egészen más, mint azt kérdezni, egyébként két jelöltből kit választanál.

jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%

Amig Bayer nem allt be Vitezy moge azt mondtam Vitezy nyeri, igy azert az ellenzekiek tobbseget elriasztotta. (Gyakorlatilag ismeretsegi koromben mindenkit).


De szoros lesz, valszeg 1-2szazelekon fog mulni barki is gyoz.

jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem jósolni akartam, csak kiváncsi voltam, mennyire maradt meg az optimizmus, mert én nagyon elbizonytalanodtam, hogy Karácsony újrázhat, nem különösebben szurkolok senkinek. Várjuk az eredményeket!
jún. 9. 10:20
 17/17 anonim ***** válasza:
#15 de konnyen manipulalhatok vagytok :D
jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!